jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۴۴۶۷   ۰۶ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۶:۲۵

فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری ۱۰۲ سارق، زورگیر و کیف قاپ با تلاش مأموران یگان امداد خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت در گفتگو با فارس به تشریح عملکرد واحد های گشت انتظامی یگان امداد در مرداد ماه 1400 پرداخت و اظهار داشت: با تلاش واحدهای گشت انتظامی در مردادماه 74 دستگاه خودرو و 21 دستگاه موتور مسروقه کشف و 84 دستگاه وسیله نقلیه تحت تعقیب نیز شناسایی شد.

وی تصریح کرد: در این رابطه 130 دستگاه خودرو و موتور توقیف و برای سیر مراحل قانونی تحویل پارکینگ شدند.

فرمانده یگان امداد تهران اعلام کرد: در این ماموریت‌ها 102 سارق زورگیر، موبایل، کیف قاپ، خودرو، موتورسیکلت دستگیر و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ها شده اند.

وی با اشاره به اینکه ماموران این یگان موفق شدند در گشت زنی های انتظامی 90 مظنون را دستگیر کنند، خاطرنشان کرد: مظنونان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای بررسی های بیشتر در اختیار ماموران کلانتری قرار گرفتند.

سرهنگ آدینه وند، عملکرد یگان گشت انتظامی در امر مبارزه با مواد مخدر را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : واحد های گشت انتظامی در ماه گذشته موفق به کشف 561 گرم انواع مواد مخدر شده و متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده در اختیار پلیس های تخصصی قرار گرفتند.

سرهنگ آدینه وند گفت: یگان امداد فاتب برای افزایش و ارتقاء امنیت و آرامش و رضایتمندی شهروندان لحظه‌ ای درنگ نخواهند کرد و با مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد واجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها