jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۴۰۸۰   ۰۵ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۸

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر؛

۳۴۲ نفر در عملیاتهای امداد و نجات دریایی نجات یافتند

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از نجات ۳۴۲ نفر در عملیاتهای امداد و نجات دریایی آبهای استان در ۵ ماهه گذشته خبر داد.

 

 
به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی، حجت خسروی رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این باره گفت: تا پایان مردادماه سال جاری ۲۳ مورد سوانح دریایی را شاهد بوده ایم که ۱۴ مورد آن مربوط به لنج باری ۳ مورد لنج صیادی و ۶ مورد شامل دیگر شناورها میباشد.
 
خسروی افزود : در این مدت همچنین ۳۹ عملیات امداد پزشکی در آبهای استان به ثبت رسیده است.
 
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در خصوص نجات یافتگان عنوان کرد:  در پنج ماه نخست امسال و در عملیاتهای امداد و نجات دریایی، تعداد ۳۴۲ نفر نجات یافتند و یک نفر فوتی نیز به ثبت رسید که مربوط به سانحه غواصی بوده است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها