با حضور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ فردا در برنامه «شهر امن»

تمهیدات ترافیک ویژه روزهای تاسوعا و عاشورا بیان می‌شود

title
تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «شهر امن» با تاکید بر این موضوع که تلاش دارند در این برنامه فرهنگ‌سازی در رانندگی صحیح داشته باشند، اعلام کرد فردا صبح،۲۶ مرداد ماه رئیس پلیس راهور تهران در برنامه حضور دارد.
کد خبر: ۱۳۳۲۴۷۶

مجتبی احمدی، تهیه‌کننده و کارگردان در این‌باره به جام‌جم توضیح داد: فصل اول برنامه «شهر امن» سال گذشته از شبکه پنج پخش شد و از چندی پیش پخش فصل دوم آن آغاز شده که روزهای یکشنبه و سه‌شنبه حوالی ساعت ۷ صبح از این شبکه پخش می‌شود. این برنامه تولید گروه اجتماعی شبکه است و هدف از تولید آن فراهم کردن بستر فرهنگ‌سازی صحیح رانندگی است. ما در این برنامه به ناهنجاری‌های رانندگی می‌پردازیم. «شهر امن» تنها برنامه زنده‌ای است که در آن معابر شهر تهران را نشان می‌دهیم و مردم به صورت زنده ترافیک هر نقطه از شهر تهران را می‌بینند. همچنین از تصادفات رانندگی آمار می‌دهیم و حجم تصادفات و تخلفات را با سال گذشته مقایسه خواهیم کرد.
وی در ادامه افزود: فردا ۲۶ مرداد ماه میزبان سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ هستیم و ایشان از تمهیدات ترافیک ویژه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خواهد گفت. همچنین حجم ترافیک در تعطیلات گذشته و تعطیلات پیش‌رو را مورد بررسی قرار می‌دهد و از ترافیک پایان هفته می‌گوید.
این تهیه‌کننده و کارگردان تصریح کرد: ما در این برنامه میزبان هنرمندان و چهره‌های شناخته شده ورزشی هستیم و آنها از خاطرات تلخ و شیرین رانندگی‌هایشان خواهند گفت. این برنامه با اجرای صدیقه مرادی پخش می‌شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها