jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۳۶۵   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۵

افراد محلی سر باقیمانده دختری را که بدنش توسط پلنگ خورده شده بود پیدا کردند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک کودک ۶ ساله هندوستانی بر اثر حمله پلنگ جانش را از دست داد. این اتفاق روز یکشنبه و زمانی رخ داد که این کودک در بیرون از خانه‌شان در حال بازی بود. این اتفاق در روستای کالاندارپور در نزدیک مرکز حیات وحش کاتارنیاگهات در ایالت شمالی اوتار پراشد رخ داد. گفته می‌شود این دومین مورد از حمله پلنگ بوده که طی دو روز گذشته در این منطقه رخ داده است.

یک مقام ارشد جنگلبانی محلی گفت که پلنگ پس از حمله به این دختر، کودک را به یک مزرعه در اطراف منتقل کرد. بنا به گفته این مقام جنگلبانی خانواده کودک در لحظه حمله کودک موفق به نجات فرزند خود نشدند. پدر کودک چند بار تلاش کرد تا جان دختر شرا نجات دهد، اما موفق به این کار نشد.

همسایگان و افراد روستا نیز با شنیدن صدای فریاد خانواده قربانی در محل حادثه حاضر شدند، اما آن‌ها نیز موفق به نجات کودک نشدند. پس از این حادثه پلیس و ماموران جنگلبانی در محل حاضر و جستجو‌های خود را برای یافتن کودک آغاز کردند.
 
تعداد بازدید : 789

سرانجام صبح روز دوشنبه سر این کودک در جنگل نزدیک به محل حادثه در حالی که تمام بدنش توسط پلنگ خورده شده بود پیدا شد. نیرو‌های پلیس و جنگلبانی موفق به پیداکردن سایر بقایای بدن کودک نشدند. در ویدئویی که تهیه و منتشر شده افراد روستا را در حالی که در اطراف سر پیدا شده این کودک تجمع کرده اند نشان می‌دهد. ماموران جنگلبانی برای به دام انداختن این پلنگ چندین تله نصب کرده و به افراد محلی در مورد احتمال وقوع حوادث مشابه هشدار داده اند.

گفتنی است؛ دو روز پیش از وقوع این حادثه یک کودک ۷ ساله نیز در همین منطقه مورد حمله پلنگ قرار گرفته بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها