ناگفته‌ های مرگ آرش آقایی در گفتگوی جام‌جم با سخنگوی فدراسیون

مرگ تلخ قهرمان در باشگاه اختصاصی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت جزئیات پرونده مفقودی مربی بدنسازی را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۳۲۹۴۰۸

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با  فارس از کشف راز قتل مربی بدنسازی که از 4 فروردین ماه ناپدید شده بود خبر داد و گفت: همسر مقتول در قتلش همکاری داشت.

سردار لطفی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: پانزدهم تیر امسال زن میانسالی به کلانتری ۱۱۳ بازار رفت و از ناپدید شدن پسرش خبر داد و عنوان کرد که پسرش به نام فرید، مربی بدنسازی است از ۴ فروردین ناپدید شده و همسرش نیز مدعی است فرید 2 نفر از دوستانش را به قتل رسانده و متواری شده و در این مدت چندباری از طریق فضای مجازی با او در رابطه بوده است. حتی عروسم می گفت فرید خواسته که به پلیس مراجعه نکنیم و چندین باری هم که با او در پارک قرار گذاشته فرید به خاطر ترس به محل قرار نیامده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: با شکایت زن ۵۷ ساله، کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و در نخستین گام به سراغ شهناز، همسر فرید رفتند.

همسر فرید در اظهاراتش گفت: شب قبل از ناپدید شدن فرید، دو نفر از دوستانش به منزل ما آمده و پس از شرب خمر سوار ماشین شده و با هم قرار استخراج عتیقه جات گذاشتند. سپس به حوالی جاده ساوه رفتیم اما مدتی بعد با چند نفر دیگر که در آنجا بودند درگیر شدند که طی این نزاع فرید دو نفر از آنها را با چاقو به قتل رساند و به دلیل ترس از زندان و قصاص به اتفاق یکی دیگر از دوستانش متواری شد. او از یکی از دوستانش درخواست کرد که با ماشین من را به منزل برساند که بین راه خودروی ما به داخل کانال آب افتاده و با چرثقیل آنرا خارج کردیم.

همسر فرید ادامه داد: فرید طی این مدت از طریق فضای مجازی با من و خانواده اش در تماس بود و من چند بار او را از دور دیدم ولی به دلیل ترس از پلیس پیش ما نیامد.

سردار لطفی تصریح کرد: بدنبال اظهارات زن جوان، کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضایی راهی خانه فرید شدند؛ در بازرسی از خانه فرید باتوجه به گذشت ۴ ماه از ناپدید شدن مرد جوان هیچ مدرکی بدست نیامد اما در تحقیقات از همسایگان به سرنخ مهمی رسیدند؛ یکی از همسایه ها به تیم تحقیق گفت که حوالی نیمه شب روزهای نوروز امسال مردی ناشناس را پشت فرمان خودروی فرید در حال خروج از پارکینگ دیده و جلوی آسانسور با همسر و دختر فرید روبرو شده که همسرش گفته که فرید به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالش بد شده و در حال انتقالش به بیمارستان هستند.

رئیس پلیس آگاهی تهران اضافه کرد: در ادامه نیز مشخص شد مرد جوان با همسرش اختلاف زیادی داشته و دو بار از او جدا شده و با وساطت خانواده و به خاطر بچه اش با شهناز زندگی دوباره ای آغاز کرده است.

سردار لطفی با بیان اینکه از دوستان فرید و مرد جوانی که شهناز مدعی بود وی را به خانه رسانده نیز خبری نبود اعلام کرد: زمانی که تیم تحقیق مدارک و شواهد را در کنار هم قرار داد فرضیه قتل فرید و داستان سرایی از سوی همسرش مطرح شد.

سردار لطفی تصریح کرد: در نهایت شهناز بازداشت و گرچه بازهم مدعی بود که فرید به خاطر دو قتل از مرز خارج شده اما در نهایت به جنایت اعتراف کرد و گفت که مدتی قبل با حامد در فضای مجازی آشنا شده؛ وی در کار مدلینگ بوده و در رابطه با عکاسی از دخترش و ساخت پیج رابطه شان صمیمی تر شده است.

زن فرید ادامه داد که در این مدت از کتک ها و رفتارهای بد فرید برای حامد گفته و از وی خواسته بود که با همسرش صحبت کند. در شب حادثه نیز حامد از فرید خواست برای صحبت به یکی از اتاق ها بروند و ناگهان صدای درگیری از داخل اتاق شنیده شد و با ورود به اتاق متوجه شد که حامد با چاقو فرید را کشته است. بعد هم برای بردن جسد فرید از خانه حامد ویلچری تهیه کرده و جسد فرید را روی آن گذاشته و از خانه خارج کردیم.

زن فرید ادامه داد: بعد از آن هم از حامد خبری ندارد چون حامد من و دخترم را تهدید کرده بود که اگر رازی از این قتل به زبان بیاوریم بلایی سر ما می آورد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه بدنبال اظهارات زن جوان، حامد شناسایی و دستگیر شد گفت: حامد که تصور نمی کرد دستگیر شود به شدت شوکه شده بود و در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و گفت که پس از آشنایی با شهناز چند بار او را ملاقات کرده بود تا اینکه در روز حادثه از من درخواست کمک کرد تا با همسرش در خصوص ضرب و شتمش صحبت کنم. حوالی ساعت ۷ عصر به خانه آنها رفتم. شوهرش را دیدم که به حالت بیهوش روی زمین افتاده بود؛ شهناز از من خواست تا یک ویلچر تهیه کنم. حدود ساعت ۳ صبح با تهیه ولیچر به خانه شهناز برگشتم. شهناز از بیدار شدن شوهرش که بیهوش شده بود وحشت داشت؛ بنابراین چهار ضربه چاقو به پهلو شکم و قفسه سینه او زد، همان لحظه تصمیم سوزاندن جسد در بیایان های پرند را گرفت.

حامد ادامه داد: جسد را به بیایان های پرند انتقال دادیم و آنجا به آتش کشیدیم. در مسیر بازگشت بدلیل خستگی و بیخوابی کنترل ماشین از دستم خارج و ماشین وارد کانال آب شد که با تماس به چرثقیل آنرا خارج کرده و خودرو را به تهران منتقل کرد.

سردار لطفی خاطرنشان کرد: با اعتراف متهمان تیمی از کارآگاهان راهی محل شده و استخوان هایی را کشف و در اختیار پزشکی قانونی قرار دادند تا مشخص شود که استخوان ها متعلق به مقتول بوده است.

وی گفت: تحقیقات جنایی برای کشف زوایای پنهان پرونده از سوی کارآگاهان اداره دهم همچنان ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها