jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۲۷۵۸۲   ۰۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۴۹

جمعیت هلال احمر استان بوشهر ؛

مرکز واکسیناسیون عمومی شروع به کار کرد

مرکز واکسیناسیون عمومی کووید ۱۹ گروههای هدف ، با میزبانی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در سالن ورزشی جمعیت هلال احمر شهرستان بوشهر شروع به کار نمود

 

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ دکتر غلامرضا حاجیانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در این خصوص گفت : بدنبال تقاضای کمیته استانی مقابله با کرونا ، چهارمین مرکز واکسیناسیون تجمیعی گروه های هدف به میزبانی جمعیت هلال احمر و با استفاده از کادر درمان این جمعیت در مورخ سه شنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ ودر محل سالن ورزشی جمعیت هلال احمر شهرستان بوشهر آغاز به کار نمود.

وی اشاره داشت ، که همواره جمعیت هلال احمر در استان از ابتدای شیوع همه گیری کرونا در کنار کادر درمان و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوده ، و در انجام پایش های ورودی استان و شهرها و غربالگری مسافرین ورودی به شهرها و همچنین طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، این مهم را با حضور کارکنان و امدادگران خود انجام داده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ، بیان نمود تا قطع چرخه انتقال ویروس کرونا ، حتی با زدن واکسن نیز ، زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی بسیار مهم و الزامی است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها