jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۶۶۴۶   ۲۳ تير ۱۴۰۰  |  ۱۷:۴۴

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران:

قمه کشان شهرستان رباط کریم دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری عاملان نزاع و درگیری در شهرستان رباط کریم خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ مهدی کرمی، جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره جزئیات دستگیری قمه کشان شهرستان رباط کریم اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر وقوع یک مورد نزاع و درگیری دسته جمعی در شهرستان رباط کریم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران بلافاصله در محل حاضر شده و دو نفر از اعضای اصلی نزاع و درگیری را دستگیر کرده و به پلیس امنیت عمومی استان انتقال دادند.

سرهنگ کرمی با بیان اینکه عاملان دیگر این نزاع و درگیری از محل متواری شده بودند، تصریح کرد: ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی موفق شدند سایر عاملان نزاع و درگیری را شناسایی و در یک اقدام ضربتی آنها را دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه در این نزاع و درگیری یک دستگاه خودرو و چند واحد صنفی تخریب شده بودند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ کرمی تاکید کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت و آرامش با مجرمان قاطعانه و با قدرت برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها