jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۴۸۸۳   ۱۴ تير ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۳

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری اراذل و اوباش متواری در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌داری خبر داد که پس از ارتکاب چندین فقره شرارت به یکی از جزایر جنوبی کشور متواری شده بود.

سرهنگ راستی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر درگیری و ایجاد رعب و وحشت در رستورانی در حوالی جنوب غرب تهران توسط یکی از اراذل و اوباش سطح دار پایتخت موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و پس از انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد فرد شرور که از اراذل و اوباش سطح دار پایتخت و دارای سوابق متعددی همچون شرارت، فروش مواد مخدر، استفاده از سلاح سرد و گرم و... است پس از یک نزاع خونین با چند نفر از اراذل و اوباش در یک رستوران در حوالی جنوب غرب تهران متواری شده است.

وی تصریح کرد: ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت با هوشیاری فراوان و انجام اقدامات فنی و پلیسی محل اختفای وی را در جزیره کیش شناسایی و با اخذ نیابت قضایی صبح روز سیزدهم تیرماه این فرد را به همراه همدستش دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال دادند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه متهم پس از مواجهه با ادله و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف کرد خاطرنشان کرد: هر دو متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها