jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۸۲۴   ۰۴ تير ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۹

مدیر گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد کرمانشاه؛

کالبدگشایی سگ زنده در کرمانشاه صحت ندارد

مدیر گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تشریح سگ زنده در این دانشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش جام جم آنلاین؛ دکتر «فروغ محمدی» افزود: ویدیو منتشر شده لحظه قبل از بیهوشی کامل سگ را به تصویر می کشد و خفه کردن و کالبدگشایی سگ زنده صحت ندارد.

وی اظهار داشت: پس از پیگیری از طریق استاد تشریح و دانشجویان حاضر در کلاس مشخص شد که این سگ لاعلاج بوده و کاملا طبق پروتکل‌های استانداردی که برای خلاص کردن حیوان استفاده می شود و داروهایی که حیوان را به بیهوشی عمیق می برد استفاده شده و پس از بیهوشی کامل سگ مورد کالبدگشایی قرار گرفته است.

وی در پایان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از طریق وکلای خود به منظور دفاع از حق و حقوق استاد تشریح و دانشگاه، موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

طی چند روز گذشته گزارشی از تحلیل امنیت سرمایه گذاری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مطرح و اعلام شد که استان کرمانشاه جایگاه دهم بین ۳۱ استان کشور را در خصوص میزان امنیت سرمایه گذاری دارد.

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

نیازمندی ها