jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۲۷۱۳   ۰۲ تير ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۰

حرکت خلاف جهت پراید در«خط ویژه»؛ راننده متخلف جریمه شد

رویارویی اتوبوس و پراید در خط ویژه (+ عکس)

پلیس راهور پایتخت از حرکت خلاف جهت پراید در خط ویژه و رویارویی و تصادف با اتوبوس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ اسماعیل احسان پور در گفتگو با فارس از تصادف و رویارویی پراید متخلف به صورت خلاف جهت در مسیر خط ویژه با یکدستگاه اتوبوس بی آر تی خبر داد.

سرهنگ احسان‌پور در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در ساعت 19:28 شب گذشته وقوع یک فقره تصادف بین سواری پراید با اتوبوس بی آرتی در خط ویژه بزرگراه امام علی (ع) به پلیس 110 اعلام شد که گزارش اولیه حکایت از این داشت که راننده سواری پراید که در مسیر خط ویژه اتوبوس به صورت غیر مجاز در حال حرکت بوده به محض اینکه تیم گشتی منطقه 25 را مشاهده می‌کند تغیر مسیر داده و به صورت خلاف جهت همان مسیر را به جنوب بر می‌گردد.

وی بیان داشت: در همین حین راننده یک‌ دستگاه اتوبوس بی‌ آر تی که در مسیر صحیح خود در حال تردد بود متوجه حضور پراید می‌شود که با سرعت سرسام آور و از روبرو و بصورت خلاف جهت هر لحظه به اتوبوس نزدیک و نزدیک تر می‌شود.

رویارویی اتوبوس و پراید (+ عکس)

سرهنگ احسان پور گفت: راننده با تجربه اتوبوس در موقعیت سختی قرار داشت چراکه اگر کوچکترین اقدام و حرکتی می کرد قطعا جان مسافران به خطر می افتاد بنابراین فرصت جبران اشتباهی وجود نداشت پس تمام حواس و تجربه خود را بکار گرفته و در یک اقدام موثر و لحظه ای سواری پراید را رد کرده و پراید را در پهلوی اتوبوس آرام جای می دهد تا راننده پراید ناخودآگاه نتواند اتوبوس را رد کرده و متواری شود.

وی ادامه داد: با اقدام به موقع راننده اتوبوس و متوقف کردن پراید، تیم گشتی منطقه 25 پلیس راهور تهران بزرگ به محل حادثه و تصادف رسیده و راننده پراید را اعمال قانون کردند.

وی با بیان اینکه در این رویارویی اتوبوس بی آرتی از قسمت سمت چپ و سواری پراید نیز از قسمت راست دچار خسارت شدند از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به هیچ وجه وارد خطوط ویژه نشوند چرا که با ورود به این مسیر ضمن برهم زدن نظم عبور و مرور و تداخل در جریان حرکت این مسیر و اعمال قانون، باعث ترافیک و اختلال در مسیر می شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها