jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۷۹۵   ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۵

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد

برخورد با ۱۰۰ راننده متخلف تاکسی در مهاباد

۱۰۰ دستگاه متخلف تاکسی در مهاباد جریمه شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از صدا وسیما مرکزمهاباد؛ سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: به خاطر رعایت نکردن مصوبه‌ های ستاد مبارزه با بیماری کرونا رانندگان متخلف ۱۰۰ دستگاه تاکسی در این شهرستان جریمه شدند.
 
برخورد با ۱۰۰ راننده متخلف تاکسی در مهاباد
شیرکو نورانی افزود: این رانندگان تاکسی به علت استفاده از ظرفیت حداکثری خود در جابجایی مسافر در دوران کرونا و همچنین رعایت نکردن پروتکل‌ های بهداشتی درطول فعالیت روزانه جریمه و اعمال قانون شده ‌است.
نورانی، با بیان اینکه امسال به علت شرایط کرونایی دو مرحله نرخ تاکسی در مهاباد افزایش یافته است، گفت: براساس تصیم ستاد مقابله با کرونای مهاباد مبنی بر کاهش تعداد مسافران در خودروهای ناوگان حمل و نقل چنانچه راننده‌ای نسبت به رعایت کردن آن کوتاهی کنند مشمول جریمه و در صورت نیاز انتقال به پارکینگ خواهد شد.
وی افزود: برای ارتقای سطح آگاهی رانندگان خودروهای حمل و نقل عمومی درخصوص رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از شیوع این ویروس کلاسهای آموزشی در دستور کار قرار گرفته‌است.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد تأکید کرد: شهروندان می‌توانند با مشاهده هرگونه تخلفی شکایت خود را به شماره تلفن ۴۲۲۳۳۰۰۰ واحد نظارت و بازرسی تاکسیرانی اعلام کنند.
در مجموع ۵۰۵ دستگاه تاکسی گردشی، ۱۵۸ تاکسی خطی، ۹۰ دستگاه ون، ۹۱۵ تاکسی تلفنی، ۴۲ دستگاه اتوبوس، ۱۲ میدل باس و شش مینی بوس در مهاباد فعالیت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها