jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۲۳۸۳   ۰۱ تير ۱۴۰۰  |  ۱۰:۵۳

مثبت شدن ۳۰ نمونه کرونای کشتی‌گیران در چند روز اخیر باعث تغییر آزمایشگاه شد که تکرار تست‌ها در آزمایشگاه جدید نیز همان تعداد مثبت را نشان می‌داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، روز جمعه به دلیل مثبت شدن تست کرونای تمامی اعضای تیم ملی فرنگی جوانان، اردوی این تیم لغو شد، البته روح‌الله میکائیلی سرمربی این تیم در گفت وگو با تسنیم تأکید کرد که نه خودش و نه هیچ‌یک از شاگردانش علائمی نداشته‌اند، هر چند که گفته می‌شود عدد مشخص شده در تست نشان می‌دهد میزان درگیری تعدادی از آنها به ویروس، بیشتر از حالت خفیف است اما با توجه به قدرت بدنی و آمادگی جسمانی ورزشکاران، خوشبختانه دچار مشکل نشده‌اند.

همچنین اعلام شد که تست کرونای 8 نفر از اعضای تیم ملی آلیش بانوان مثبت و به همین دلیل برگزاری اردوی این تیم در خانه کشتی توفیق جهانبخت لغو شده است.

تعداد نمونه مثبت کووید - 19 در اردوی دو تیم جوانان فرنگی و آلیش بانوان باعث شد که از اعضای تیم بانوان بار دیگر توسط آزمایشگاه جدید نمونه‌گیری شود که عینا همه نمونه‌های قبلی مثبت بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها