jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۲۲۱۴   ۳۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۴۳

هر چقدر به زمان المپیک نزدیک می شویم مخالفت مردم ژاپن با برگزاری رقابت های المپیک تشدید می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، بحرانی ترین المپیک تاریخ در پیش است. به دلیل همه گیری ویروس کرونا به خصوص در برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا بسیاری از کارشناسان و پزشکان برگزاری رویداد المپیک را یک فاجعه تلقی می کنند که می تواند محل تلاقی خطرناک ترین ویروس های جهش یافته باشد.

روزنامه آساهی ژاپن در جدیدترین نظرسنجی آنلاین که به راه انداخت نشان داد که همچنان حجم وسیعی از مردم این کشور به دلیل خطرات کرونایی نمی خواهد المپیک برگزار شود. این نشریه گزارش داد بیش از 60 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی مخالفت خود را با برگزاری این رقابت ها نشان داده اند.

امروز نیز تصمیم نهایی در رابطه با حضور یا عدم حضور تماشاگران در این رقابت ها گرفته می شود. خود مسئولان برگزاری رقابت ها ظرفیت 10 هزار نفری تماشاگران برای حضور در رویداد را در نظر گرفته اند اما با همین تعداد هم مخالفت می شود.

ان بی سی نیوز خطرات برگزاری المپیک را گوشزد کرد و نوشت که این رقابت ها ممکن است به یک فاجعه بزرگ انسانی منجر شود.

بر اساس این گزارش نویسنده اعتقاد دارد از آنجایی که دولت ژاپن تحت هر شرایطی مصمم به برگزاری رقابت هاست باید گفت که تنها وقوع آخرالزمان می تواند از برگزاری این المپیک پرخطر جلوگیری کند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها