مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در ۲۶ روز آینده بازی‌های سختی پیش رو دارد.
کد خبر: ۱۳۲۱۸۱۵

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، حمید مطهری ظهر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتور در سوپرجام اظهار کرد: فردا یک تک بازی نیست. این بازی‌ای است که دو تیم، قهرمان دو جام شده‌اند. تراکتور قهرمان جام حذفی و پرسپولیس قهرمان یک جام سنگین‌تر یعنی لیگ برتر شده است. به نظر من این بازی بسیار بزرگی است و این بازی قهرمان قهرمانان را مشخص می‌کند. تراکتور برای ما تیمی قابل احترام است و قهرمان حذفی شده‌اند اما ما پرسپولیس هستیم که بازیکنان ما فوتبال سطح بالا بازی می‌کنند. بازیکنان ما فوتبال خوب و شناوری بازی می‌کنند. ما به این بازیکنان اعتقاد داریم.

او افزود: درست است که بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود اما عملا ما میزبان نیستیم چون هواداران خوبمان را کنارمان نداریم اما  این قول را می‌دهیم که اولین جام ۱۴۰۰ را در تهران نگه داریم و به هواداران تقدیم کنیم.

مطهری هم‌چنین گفت: تراکتور را به خوبی رصد کردیم. آن‌ها توانمندی‌های خودشان را دارند و ما هم کاراهای خودمان را انجام می‌دهیم تا فردا فوتبال خوب و قابل احترامی ارائه بدهیم و بتوانیم جام را تقدیم هواداران کنیم.

او درباره حضور بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی هم گفت: وقتی نام تیم ملی و ایران به میان می‌آید، اولویت ما تیم ملی است. صعود تیم ملی را به همه  مردم و بازیکنان تبریک می‌گویم. می‌دانید که تیم ملی کار سختی داشت و این که به مرحله بعد صعود کردند کار فوق‌العاده‌ای بود. تبریک ویژه به بازیکنان خودمان می‌گویم که نقش ویژه‌ای داشتند. درست است که در بازی‌های تیم ملی دو بازیکن ما آسیب دیدند اما مشکلی نیست و با توجه به تمرین امروز تصمیم می‌گیریم از کدام بازیکنان‌مان استفاده کنیم.

وی درباره غیبت رادوشوویچ هم گفت: رادوشوویچ گلر دوم تیم ما بوده و تا اینجا هم زحمت کشیده اما ما به عنوان مربی و بازیکنان باید به عنوان افراد حرفه‌ای به باشگاه متعهد باشیم و باشگاه هم به ما متعهد باشد. فکر می‌کنم موضوع بزرگی نباشد و به امید خدا حل خواهد شد.

مطهری در ادامه گفت: برای ۶ بازی پیش رو طراحی خوبی داریم که از فردا شروع می‌شود. از فردا باید مقتدرانه عمل کنیم و جام را به هواداران بدهیم تا در ادامه موفق باشیم. این برد می‌تواند به ما در ادامه مسیر کمک کند و می‌دانید ما همیشه سعی کردیم کم‌تر حرف بزنیم و بیش‌تر عمل کنیم و برخلاف برخی دوستان که درباره زمین و زمان و اسپانسر و مدیریت و چیزهای دیگر صحبت می‌کنند ما سرمان در کار خودمان باشد و با صحبت کم‌تر و کار بیش‌تر پیش برویم. پس بنابراین سعی می‌کنیم بهترین عملکر را در ۲۶ روز آینده داشته باشیم چون دوره زمانی خیلی مهمی برای قهرمان شدن در جام حذفی و هم لیگ برتر است.  

وی درباره وضعیت جدایی کنعانی‌زادگان هم گفت: شکی نیست که بازیکنان پرسپولیس طرفدار دارند و تیم‌ها به دنبال‌شان هستند، اما  الان دوره مهمی از فصل پرسپولیس است و این حرف‌ها کمکی به تیم ما نمی‌کند. ما هم فهرستی به باشگاه  نداده‌ایم. باید کار را پیش ببریم و الان حرفه‌ای نیست درباره این مسائل صحبت کنیم.

او درباره وضعیت مصدومیت امیری و کامیابی‌نیا هم گفت: به طور قطع فردا این دو عزیر را در اختیار نداریم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها