jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۴۲۲   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۱۹

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: قدم‌های خوبی برای حق پخش برداشته شده که درآینده اعلام می‌کنیم.

به گزارش جام جم آنلاین، علی عسکری در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال، اظهارداشت: بچه های تیم ملی گل کاشتند. قوی، قهرمانانه و پرشور حاضر شدند. با اینکه به آنها ظلم شده بود و باید در بحرین بازی می‌کردند، ۴ بازی را بردند که کار افتخارآمیزی بود.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: ما به عنوان یار دوازدهم تیم ملی چون عهد دیرینه‌ای با آنها داریم گفتیم در بدو ورود به کشور آنها را به سازمان صدا و سیما دعوت کرده و از تیم ملی تجلیل کنیم. این مراسم برای تجلیل از تیم ملی بود که انجام شد، امیدواریم این اتفاق روحیه‌ای برای گام‌های بعدی باشد که تیم ملی باید بردارد. گام دوم مرحله مقدماتی و حرکت به سمت جام جهانی. برای آنها آرزوی موفقیت داریم.

عسکری درباره اینکه صدا و سیما در بزنگاه حساس نقش خود را ایفا می‌کند و در مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ هم همه از تیم ملی حمایت کردند، عنوان کرد: بله، خوشحالیم دوستان تیم ملی را دیدیم و از آنها تجلیل شد. امیدواریم گام‌های بعدی را پرقدرت و قویتر بردارند و شاهد این باشیم تیم ملی در جام جهانی بازی کند و بدرخشد.

وی در پاسخ به سوال فارس مبنی براینکه با تعامل خوب شما با فوتبال امیدواری به وجود آمده که مشکل حق پخش را حل کنید، آیا قدم خوبی برداشته شده و می‌توانید خبر خوبی بدهید، تصریح کرد: قدم‌های خوبی برداشته شده و توضیحات را بعدها ارائه می‌دهیم. من نمی‌خواهم مصاحبه کنم و ان شالله بعدا.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر