عزیزی خادم و کادرفنی تیم ملی دغدغه مالی نداشته باشند؛

رییس سازمان برنامه و بودجه: «غرور ملی» احیا شد

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: قدم‌های خوبی برای حق پخش برداشته شده که درآینده اعلام می‌کنیم.
کد خبر: ۱۳۲۱۴۲۲

به گزارش جام جم آنلاین، علی عسکری در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال، اظهارداشت: بچه های تیم ملی گل کاشتند. قوی، قهرمانانه و پرشور حاضر شدند. با اینکه به آنها ظلم شده بود و باید در بحرین بازی می‌کردند، ۴ بازی را بردند که کار افتخارآمیزی بود.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: ما به عنوان یار دوازدهم تیم ملی چون عهد دیرینه‌ای با آنها داریم گفتیم در بدو ورود به کشور آنها را به سازمان صدا و سیما دعوت کرده و از تیم ملی تجلیل کنیم. این مراسم برای تجلیل از تیم ملی بود که انجام شد، امیدواریم این اتفاق روحیه‌ای برای گام‌های بعدی باشد که تیم ملی باید بردارد. گام دوم مرحله مقدماتی و حرکت به سمت جام جهانی. برای آنها آرزوی موفقیت داریم.

عسکری درباره اینکه صدا و سیما در بزنگاه حساس نقش خود را ایفا می‌کند و در مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ هم همه از تیم ملی حمایت کردند، عنوان کرد: بله، خوشحالیم دوستان تیم ملی را دیدیم و از آنها تجلیل شد. امیدواریم گام‌های بعدی را پرقدرت و قویتر بردارند و شاهد این باشیم تیم ملی در جام جهانی بازی کند و بدرخشد.

وی در پاسخ به سوال فارس مبنی براینکه با تعامل خوب شما با فوتبال امیدواری به وجود آمده که مشکل حق پخش را حل کنید، آیا قدم خوبی برداشته شده و می‌توانید خبر خوبی بدهید، تصریح کرد: قدم‌های خوبی برداشته شده و توضیحات را بعدها ارائه می‌دهیم. من نمی‌خواهم مصاحبه کنم و ان شالله بعدا.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها