jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۸۳۷۱   ۰۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۰

اخطار پلیس امنیت به متصدی ۳۵ واحدصنفی متخلف

«قلیان» ۷ قهوه خانه را تعطیل کرد

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب ۷ واحد صنفی به خاطر عرضه قلیان در فضای بسته خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از اجرای طرح بازدید از مراکز عرضه قلیان در پایتخت خبر داد.

سرهنگ مرادی‌ در تشریح خبر فوق اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی موجود و اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با حضور نمایندگان اداره بهداشت اقدام به اجرای طرح بازدید از واحد‌های صنفی عرضه قلیان شامل قهوه خانه و سفره خانه‌های پایتخت در 24 ساعت گذشته کرده و طی بازدید از 134 واحد صنفی عرضه قلیان به 35 متصدی اخطار کتبی دادند.

وی‌گفت: در اجرای این طرح 7 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عرضه قلیان در فضاهای بسته برابر دستور قضایی پلمب شدند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه متصدیان این واحدهای صنفی جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده این گونه موارد سریعا موضوع را از طریق سامانه 110 با پلیس درمیان بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها