فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در گفتگو با روسیا الیوم:

دوران بزن و دررو تمام شده است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در گفتگو با یک شبکه روسی ضمن اشاره به افزایش قدرت فلسطین، تأکید کرد که دوران بزن و دررو تمام شده است.
کد خبر: ۱۳۱۸۱۷۶

به گزارش جام جم آنلاین، سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، امروز (شنبه)، در گفتگو با شبکه روسی «روسیا الیوم» بر افزایش قدرت فلسطین تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، سردار سلامی گفت: «اسرائیلی‌ ها باید بدانند که دوران بزن و دررو تمام شده و فلسطینی‌ ها امروز قدرتمند شده‌اند».

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: «فلسطینی جدید شکل گرفته است. جنگ اخیر، فلسطینی قدرتمند را بر محاسبات رژیم صهیونیستی تحمیل کرده است. فلسطینی‌ ها روز به روز قدرتمندتر خواهد شد و اسرائیلی‌ها باید بدانند که نخواهند توانست در کنار دشمنی که اکنون از قدرت زیادی برخوردار است، زندگی کنند».

وی همچنین اضافه کرد: «مردم ایران به توصیات رهبری درباره مشارکت در انتخابات به منظور مشارکت گسترده لبیک خواهند گفت. انتخابات تنها برای انتخاب رئیس‌جمهور نیست بلکه هر رأیی که به صندوق انداخته می‌شود، به مثابه یک موشک است که قلب قدرت‌های استکباری را هدف قرار می‌دهد و ایران را در جنگ مقدسش با استکبار با افتخار و غرور پیروز می‌گرداند».

این اظهارات پس از جنگ اخیر مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی است؛ جنگی که در جریان آن، گروه‌ های فلسطینی با موشک‌باران شهرهای اشغالی معادله‌ای جدیدی را به تل‌آویو تحمیل و این رژیم را وادار به اعلام آتش‌ بس کردند.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها