title
تاکنون ۱۲۶ مرکز استخراج رمز ارز غیرمجاز با ۱۴۲۹ دستگاه در استان اردبیل جمع آوری شده است.
کد خبر: ۱۳۱۷۳۹۶
به گزارش جام جم آنلاین اردبیل؛ مدیرعامل توزیع برق استان با بیان این خبر گفت: یکی از مولفه‌های بسیار مهم برای عبور از پیک تابستان۱۴۰۰، این است که بتوانیم با برنامه ریزی مناسب مراکز رمز ارز‌های غیرمجاز را جمع آوری کنیم، زیرا تاثیر زیادی بر میزان مصرف بالا دارد.

قدیمی با اشاره به جمع آوری دستگاه های رمز ارز غیرمجاز، افزود: با این اقدام حدود ۴ میلیون کیلووات ساعت صرفه جویی انرژی انجام شده و ۳.۲ مگاوات توان مصرفی شبکه کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از تمام ظرفیت‌ها برای کاهش مصرف برق استفاده کرده، اظهار داشت: جهت کاهش مصرف برق استان، روشنایی معابر شهر‌ها، پارک‌ها و بزرگراه‌ها را با هماهنگی فرمانداران، حدود ۹۰ درصد تعدیل کرده ایم و تدابیر شدید در این زمینه برای کشف مراکز رمز ارز غیرمجاز انجام گرفته و در حال انجام است.

مدیر عامل توزیع برق استان گفت: برای هر استان یک سقف مصرف تعریف شده است که باید با اقدامات مدیریت مصرف، میزان مصرف استان کاهش یابد.

قدیمی اظهار داشت: در صورتی که میزان مصرف از تولید تعیین شده کمتر باشد محدودیتی ایجاد نخواهد شد، اما استان‌هایی که موفق به انجام این کار نشوند متحمل خاموشی در برخی مناطق خواهند شد.

وی گفت: تقاضای ما از کلیه مشترکان اعم از صنعتی، کشاورزی، تجاری، اداری و خانگی این است که با مدیریت مصرف ما را در گذر از این شرایط همراهی کنند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها