jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۵۹۰۲   ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۶

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبر داد؛

حریق گسترده در نزدیکی پمپ بنزین بزرگراه آزادگان

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در نزدیکی پمپ بنزین بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با فارس درباره وقوع حریق در بزرگراه آزادگان اظهارداشت: ساعتی پیش وقوع حریق گسترده در بزرگراه ازادگان، محله علی آباد قاجار در نزدیکی یک پمپ بنزین به وقوع پیوسته است.

وی افزود: هرچند این محدوده جزو محدوده استخفاظی شهرداری تهران نیست ولی پس از تماس با نیروهای آتش نشانی از طریق سامانه 125، 4 ایستگاه همراه با کف شیمیایی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد: پس از حضور نیروهای آتش نشانی به محل حادثه مشخص شد زمینی بزرگ که محل نگهداری ناایمن لاستیک و ضایعات بوده فقط حدود 2 هزار متر مربع از آن طعمه حریق شده و آتش به شدت به اطراف سرایت کرده و دود غلیظی محیط را فراگرفته بود.

ملکی با بیان اینکه آتش در حال حاضر اطفا شده و نیروهای آتش نشانی مشغول اطفای حریق هستند، گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و مصدومی به همراه نداشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر