استاندار کرمان در دیدار با وزیر آموزش و پرورش:

برای رفع مشکل مسکن فرهنگیان مصمم هستیم

استاندار کرمان در دیدار با وزیر آموزش و پرورش در تهران گفت : با جدیت پیگیر رفع مشکل مسکن ملی فرهنگیان در استان هستیم و امیدواریم تا ابتدای تابستان امسال عملیات ساخت مسکن ملی فرهنگیان در استان آغاز شود.
کد خبر: ۱۳۱۵۲۴۱
به گزارش جام جم آنلاین کرمان،در این دیدار علی زینی وند، به گستره یکهزار کیلومتری فعالیت های آموزشی در استان اشاره کرد و توسعه نامتوازن استان کرمان مشکلات زیادی را برای حوزه آموزش و پرورش ایجاد کرده که نیاز به توجه ویژه دارد.

زینی وند، کمبود فضای آموزشی در شهر کرمان و محرومیت در مناطق جنوبی و شرقی را از مهمترین مشکلات پیش روی آموزش و پرورش برشمرد و خواستار نگاه ویژه وزیر آموزش و پرورش جهت رفع این مشکلات شد.

وی گفت: با جدیت پیگیر رفع مشکل مسکن ملی فرهنگیان در استان هستیم و امیدواریم تا ابتدای تابستان امسال عملیات ساخت مسکن ملی فرهنگیان در استان آغاز شود.

استاندار کرمان همچنین در این دیدار از اقدامات وزارت آموزش و پرورش در زمینه راه اندازی سامانه شاد برای آموزش مجازی تشکر کرد.

محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش هم در این دیدار با برای مساعدت در زمینه رفع مشکلات مسکن فرهنگیان و تکمیل ساختمان اداری آموزش و پرورش قول مساعد داد.

در این دیدار مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان استاندار کرمان را همراهی کردند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها