jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۸۴۲   ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۰۰

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد؛

دستگیری ۸۰۰ سارق و موبایل قاپ در تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۸۰۰ نفر سارق خودرو ، موتورسیکلت و موبایل قاپ در تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از بازداشت بیش از ۸۰۰ موبایل‌ قاپ و سارق خودرو و موتورسیکلت توسط عوامل این پلیس در فروردین ۱۴۰۰ خبر داد.

سرهنگ موقوفه‌ ای در تشریح عملکرد پلیس پیشگیری تهران بزرگ در فروردین ماه ۱۴۰۰، اظهار داشت: با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری تهران بزرگ در فروردین ماه موفق به بازداشت ۴۰۵ موبایل‌قاپ و ۱۴۶ سارق خودرو شدیم.

وی افزود: همکاران بنده در مدت زمان مذکور ۲۵۷ سارق موتورسیکلت را نیز بازداشت کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به کشف ۷۵۸ دستگاه خودرو و ۵۶۳ موتورسیکلت مسروقه تصریح کرد: اقدامات و طرح های پلیس پیشگیری تهران برای برخورد با مخلان نظم و امنیت با قدرت ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم مخلان نظم و امنیت در تهران اجازه عرض‌اندام پیدا کنند، از شهروندان تهرانی خواست هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا اقدامات لازم صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها