jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۲۲۳   ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۶

فرمانده انتظامی پایتخت ازدستگیری ۳۸۰ سارق و زورگیر در هفتمین مرحله از طرح ‌صاعقه پلیس پیشگیری خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سردار حسین رحیمی با اشاره به اجرای هفتمین مرحله از طرح صاعقه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای هفتمین مرحله از‌ طرح‌ صاعقه پلیس پیشگیری 345 سارق و 36 قاپ زن و زورگیر دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف و جمع آوری 457 قبضه سلاح سرد نامتعارف از قبیل قمه، شمشیر و اسلحه شکاری غیر مجاز افزود: در این طرح 17 نفر از اراذل و اوباش و حاملان سلاح سرد و گرم نیز دستگیر شدند.

سردار رحیمی با اشاره به کشف 26 دستگاه خودروی مسروقه، گفت: در اجرای این طرح 32 دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیزکشف شد.

رییس پلیس پایتخت افزود: در راستای اجرای این طرح و‌ برخورد با ‌توزیع‌ کنندگان مواد مخدر 115 نفر دستگیر و‌ 3کیلو و 742 گرم مواد مخدر کشف شد.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر