jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۲۵۲۹   ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۸:۳۴

استقلال فرصتی در اختیار دارد تا به محکومیت پرداخت یک میلیون و 280 هزار یورو به استراماچونی اعتراض کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، استقلال در پرونده سرمربی اسبق خود یعنی استراماچونی محکوم به پرداخت یک میلیون و 280 هزار یورو. در این باره گفته می‌شد که روز گذشته فیفا حکم کمیته استیناف خود را به باشگاه استقلال ارسال کرده و آبی ها باید هرطور شده مبلغ قبلی به اضافه حدود 200 هزار یورو جریمه دیرکرد را به استراماچونی بپردازند اما این موضوع صحت ندارد.

واقعیت این است که استقلال هنوز فرصت اعتراض به این پرونده را دارد هر چند امید چندانی نیست.

به هر حال در این خصوص مدیران استقلال معتقدند که مبلغ بدهی شان به استراماچونی حدود 500 هزار یورو است و او با توجه به اسنادی که در اختیار باشگاه است، نمی‌تواند روی سال دوم ادعایی داشته باشد.

استقلال سه الی پنج ماه برای اعتراض به این حکم اعتراض دارد که البته بردن این اعتراضات به دادگاه بین المللی ورزش خود هزینه زیادی روی دست باشگاه می گذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر