jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۳۱۲   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۲

۱۱ تن از اعضای ‌شرکت ‌دستگیر شدند‌

انهدام یک شرکت هرمی در بندر انزلی

فرمانده انتظامی بندرانزلی از شناسایی یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۱ تن از اعضای این شرکت هرمی دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ ‌سید جعفر جوانمردی‌ با بیان اینکه فعالیت در قالب شرکت‌ های هرمی مانع رشد و شکوفایی اقتصادی شده و ریشه و انگیزه تولید را از بین می‌برد، اظهار داشت: فعالیت اینگونه شرکت‌ها هیچ گونه وجهه قانونی ندارد.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک شرکت هرمی در شهرستان بندر انزلی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی، گفت: با تحقیقات به عمل آمده صحت موضوع برای پلیس محرز شد و محل فعالیت اعضای این باند در یک باب منزل مسکونی شناسایی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران کلانتری 11 بندرانزلی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شده و 11 نفر از اعضای این شرکت هرمی را دستگیر کردند، تصریح داشت: متهمان از استان‌های گیلان، گلستان، سیستان و بلوچستان، یزد و ایلام بودند که برای ایجاد هماهنگی و برنامه‌ریزی برای جذب اعضای جدید این نشست را برگزار کرده بودند.

سرهنگ جوانمردی در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: علیرغم هشدارهای مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه اینگونه شرکت‌ها، هنوز شاهد فریب جوانانی هستیم که دارایی خود را در شرکت‌ های هرمی نابود می کنند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر