jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۱۶۲۷   ۳۱ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۰:۲۰

تشکیل سوپرلیگ فوتبال اروپا که باعث تعلیق دائمی لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد باعث خشم هواداران تیم های انگلیسی شده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس توافق 12 غول فوتبال اروپا دیگر چیزی به نام لیگ قهرمانان اروپا وجود نخواهد داشت و این تیم ها به اضافه 8 تیم دیگر که بعدا مشخص خواهند شد به لیگی موسوم به اروپا می پیوندند که 3میلیارد و 200 میلیون یورو درآمد دارد.

این مسئله موجب خشم زیادی شده است، از رسانه ها و هواداران گرفته تا سیاستمداران. به نظر بسیاری تنها دلیل تشکیل سوپرلیگ فوتبال اروپا و حذف تیم های درجه دو و سه اروپا از رقابت های سطح بالا فقط و فقط پول است که این مسئله باعث مرگ روح فوتبال می شود.

روز گذشته تعداد زیادی از هواداران لیورپول و آرسنال بیرون از فضای این دو باشگاه تجمع و اعتراض به پا کردند. هر دو باشگاه جز آن 12 باشگاهی هستند که توافق کرده اند در لیگ اروپا شرکت کنند.

هواداران لیورپول خشمگین تر بودند و حتی یک هوادار سعی بر این داشت که جلوی اتوبوس تیم را بگیرد. تعدادی از هواداران نیز پیراهن این تیم را آتش زدند.

تظاهرات فوتبالی (تصاویر)

 

تظاهرات فوتبالی (تصاویر)

 

تظاهرات فوتبالی (تصاویر)

 

تظاهرات فوتبالی (تصاویر)

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر