jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۱۰۹۸   ۲۸ فروردين ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۵

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم‌ملی در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود با برنامه سلام صبح‌بخیر شبکه سه اعلام کرد بزرگترین سم برای ایران در حال حاضر، واکسینه نشدن بازیکنان ملی‌پوش در مقابل کروناست.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، او از نگرانی بازیکنان گفت و از این‌که تا امروز فقط 4 لژیونر شاغل در قطر و سردار آزمون واکسن زده‌اند.

این اظهارات او اما انگار با واکنش منفی فدراسیون همراه بوده است. ظاهرا مسؤولان از جمله بیرانوند خوششان نیامده! روز گذشته علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون اما پشت بیرانوند درآمد و در مصاحبه‌ای گفت: «حرف‌های بیرانوند درست است. مقدماتی جام‌جهانی دست کمی از رقابت‌های المپیک ندارد و بنابراین ملی‌پوشان هم باید واکسن بزنند. فدراسیون فوتبال در این زمینه اقدام کند، همانطور که کمیته ملی المپیک برای المپیکی‌ها واکسن گرفت.»
صحبت‌های بیرانوند با استقبال اکثر ملی‌پوشان همراه بوده و حتی در گروه‌های داخلی خود، پشت این بازیکن درآمده‌اند. گویا قبل از بازی سوریه و مثبت شدن تست کرونای سه بازیکن تیم‌ملی، دردسرهای زیادی برایشان به وجود آورده بود، به شکلی که همه بازیکنان 5 روز در اتاق خود قرنطینه بودند و فقط در تمرینات حضور داشتند. ظاهرا ملی‌پوشان دیگر هم قصد دارند در این باره صحبت‌هایی کنند.
تیم‌ملی ایران در خرداد‌ماه در بحرین رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی را برگزار می‌کند. این مسابقات بسیار حساس است و اسکوچیچ سرمربی تیم‌ملی هم امیدوار است تا آن زمان بازیکنان واکسینه شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر