jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۰۵۹۱   ۲۴ فروردين ۱۴۰۰  |  ۰۸:۴۶

تقریبا این برای نخستین‌بار است که چنین اتفاقاتی برای تیم ملی والیبال می‌افتد. تا قبل از این همیشه والیبال، اردوهای برگزار شده و نظم و دیسیپلینی که در این رشته ورزشی وجود داشت برای سایر رشته‌ها مثال‌زدنی بود اما در اردوی جدید نه‌تنها خبری از این اتفاق نیست بلکه شرایط بد اردویی صدای ملی‌پوشان را درآورده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، طبیعی است که ملی‌پوشان معترض اصلا علاقه‌ای به انتشار نام‌شان ندارند. دلیل آن هم مشخص بوده و ممکن است به هزار و یک دلیل برای آنها مشکل‌ساز شود. والیبال در سال‌های قبل روزهای آرامی را سپری می‌کرد و حاشیه‌های زیادی نداشت اما چند وقتی است که انگار یک جای کار می‌لنگد و این چرخ در چاله‌ای گیر کرده که هر چقدر بیشتر درجا می‌زند، زمین را بیشتر گود می‌کند!
اما مشکلات این اردو. کیفیت پایین غذا نخستین دلیلی است که برای ملی‌پوشان دردسرساز شده است. آنها که به‌دلیل شرایط تمرینی نمی‌توانند هر غذایی را بخورند اصلا از شرایط راضی نیستند و خواهان این هستند تا نظارت بیشتری روی وعده‌های غذایی‌شان شود. مشکل دوم وجود سوسک و موش در اتاق والیبالیست‌ها‌ست. تا به‌حال سابقه نداشته که جک و جانور در اردو مشاهده شود اما به اذعان ملی‌پوشان هم در اردو و در اتاق‌ها سوسک است و هم آنها موش را با چشم دیده‌اند! احتمال می‌رود با توجه به تعمیرات در خانه کشتی، این سوسک و موش‌ها از آنجا به خوابگاه ملی‌پوشان والیبال راه پیدا کرده باشد.
سر و صدای ناشی از تعمیرات در خانه کشتی یکی دیگر از دلایلی است که باعث اعتراض والیبالی‌ها شده. آنها که پس از تمرین و صرف ناهار باید استراحت کنند به‌دلیل سر و صدای زیاد نمی‌توانند به‌خوبی استراحت کنند. این مشکل احتمالا تا پایان پروژه ساخت و ساز کشتی‌گیران حل نخواهد شد!
سیب به جای موز! اگر عکس‌های آخرین تمرین والیبالی‌ها را نگاه کنید متوجه می‌شوید که به بازیکنان در پایان هر تمرین سیب می‌دهند. این در‌حالی است که تا پیش از گرانی قیمت موز، همیشه در اردوها و پس از پایان تمرین به بازیکنان موز داده می‌شد. احتمالا افزایش بیش از اندازه قیمت موز در کشور باعث شده تا مسؤولان تیم ملی والیبال هم به این نتیجه برسند که سیب بهتر از موز است و اصلا فوایدی که سیب دارد را موز ندارد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها