مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی قزوین

50میلیارد ریال در ناحیه صنعتی آوج هزینه می‌شود

title
مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها برای توسعه زیرساخت‌ها در ناحیه صنعتی آوج هزینه می‌شود
کد خبر: ۱۳۱۰۵۱۳

به گزارش جام جم آنلاین قزوین، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها برای توسعه زیرساخت‌ها در ناحیه صنعتی آوج هزینه می‌شود.

حمیدرضا خانپور در دیدار با فرماندار آوج افزود: بخشی از این اعتبار صرف رفع مشکل کمبود آب صنایع مستقر در این ناحیه و احداث منبع ۲۵۰ مترمکعبی و بخشی نیز صرف آسفالت کشی و ساخت معابر و روشنایی خواهد شد.

این مسوول اظهار داشت: با مشوق های دولت از جمله معافیت های مالیاتی و ایجاد بسترهای لازم امیدواریم سرمایه گذاران بیشتری جذب نواحی صنعتی به ویژه در شهرستان کم تر توسعه یافته آوج شوند.

وی افزود: باید برای رونق نواحی صنعتی که بیشتر در جوار شهرهای کوچک قرار دارند از ظرفیت سرمایه گذاران بومی نیز استفاده شود و انتظار می رود فرمانداران در این خصوص با جدیت تلاش کنند.

تاکنون ۲۵ سرمایه گذار در ناحیه صنعتی آوج زمین دریافت کرده اند و با شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین قرارداد منعقد کرده‌اند.

هشت واحد در این ناحیه صنعتی دارای پروانه بهره برداری هستند.

شهرستان آوج به مرکزیت شهری به همین نام با ۲ بخش مرکزی و آوج در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها