jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۳۰۹۳۷   ۲۴ فروردين ۱۳۸۶  |  ۱۹:۴۴

پس از اتمام کاربازشنوایی صد برنامه راه یافته به مرحله داوری بخش بین الملل سه داور خارجی کار باز شنوایی این برنامه ها را آغاز کردند.


به گفته محمد خانی ، مدیر امور اجرایی جشنواره بین الملل صدا، برنامه ها پس از بازشنوایی توسط داوران ایرانی و اعلام نظرات آنها برای سه داور خارجی ارسال شد و آنها نیز تا پایان فروردین (19آوریل) فرصت دارند تا ارزیابی خود را از برنامه ها اعلام کنند. خانم ناتالی سینگر، استاد دانشگاه و تهیه کننده از کشور آلمان ، خانم کدیسه کهر، مدیر کل شبکه AMPاز مالزی و نماینده اتحادیه ABUو آقای خوزه ماریا تاتیاس استاد دانشگاه تکنولوژی جدید و رادیو دیجیتال از اسپانیا، داوران خارجی دوره هشتم جشنواره صدا هستند که از 25تا 28اردیبهشت همزمان با روزهای جهانی ارتباطات ، تولد فردوسی و بزرگداشت خیام در مشهد مقدس برگزار می شود. مهمانان خارجی جشنواره صدا نیز از 22اردیبهشت به ایران می آیند و تا قبل از روزهای برگزاری جشنواره ضمن دیدار با برخی از مسوولان عالی رتبه کشور سفر یکروزه ای هم به شهر اصفهان دارند.
میزصبح در مورد برنامه های صبحگاهی رادیو، میز نمایش و میز گفتگو از جمله برنامه های جنبی جشنواره است . برای تعامل میان برنامه سازان رادیویی ایران با نماینده های رسانه ای سایر نقاط جهان ، ضمن این که استادان رسانه ای مهمان در دانشکده صدا و سیما و رادیو نیز کارگاه های آموزشی برنامه سازی رادیویی خواهند داشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر