جانشین انتظامی استان ایلام خبر داد

بازگشت ۱۵۰۰ خودرو از مبادی ورودی شهرهای ایلام

جانشین انتظامی استان ایلام گفت: از ابتدای سال تاکنون برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، یک هزار و ۵۸۰ خودرو از مبادی ورودی شهرهای قرمز و نارنجی ایلام به شهرهای مبدأ عودت داده شده‌اند.
کد خبر: ۱۳۰۸۸۷۹

به گزارش جام جم آنلاین ایلام سرهنگ شهاب عزیززاده افزود: طرح محدودیت‌های ترافیکی برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح استان اجرایی شده و در شهرهایی که توسط بهداشت و درمان به رنگ نارنجی و قرمز درآمده‌اند با محدودیت‌ها و حساسیت‌های بیشتری کنترل و مورد رصد قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲ شهرستان دهلران و آبدانان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند، افزود: اجرای این طرح در ورودی و خروجی‌های سطح استان به ویژه شهرستان‌های مذکور کماکان ادامه خواهد داشت.

جانشین انتظامی استان ایلام تصریح کرد: همکاران ما در نیروی انتظامی علاوه بر اجرای طرح نوروز و در کنار نظارت و کنترل اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی، ممانعت از ورود خودروهای با پلاک شهرهای دیگر با وضعیت قرمز و نارنجی کرونا را هم در دستور کار قرار دارند.

سرهنگ عزیز زاده با هشدار نسبت به پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای استان، خاطرنشان کرد: لازم است رانندگان توصیه‌ها و هشدارهای پلیس و بهداشت و درمان را جدی بگیرند تا شاهد افزایش بیماران کرونایی و مرگ و میر نباشیم.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها