از شکست سنگین تیم عابدزاده تا فینالیست شدن شجاع خلیل زاده در قطر

سال برای لژیونرها بد شروع شد

اگرچه تیم شجاع خلیل زاده موفق شد به فینال جام حذفی قطر راه یابد اما اولین روز سال 1400 برای لژیونرهای فوتبال کشورمان چندان خوب نبود.
کد خبر: ۱۳۰۸۳۵۴

به گزارش جام جم آنلاین، در اولین روز سال 1400، لژیونرهای فوتبال کشورمان در کشورهای مختلف جهان، به مصاف حریفان رفتند.

اگرچه تیم شجاع خلیل زاده در جام حذفی قطر موفق شد به فینال برسد اما سایرین روز خوبی را پشت سر نگذاشتند. این دیدارها شب یکشنبه اول فروردین ماه برگزار شد. مروری بر این رقابت ها می کنیم.

تیم فوتبال آنتورپ در روزی که علیرضا بیرانوند را در ترکیب نداشت و روی نیمکت بود، برابر بروژ با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید تا این هفته از لیگ بلژیک را با موفقیت پشت سر بگذارد. این بازی در هفته سی و یکم برگزار شد.

در یک دیدار دیگر، تیم زووله در هفته بیست و هفتم لیگ هلند، در روز نیمکت نشینی رضا قوچان نژاد با نتیجه دو بر یک برابر ونلو به برتری رسید. زووله در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد.

در هفته بیست و چهارم لیگ پرتغال، ماریتیمو با نتیجه 4 بر صفر برابر فالامیکائو شکست خورد. امیر عابدزاده از در ترکیب اصلی قرار داشت.

علیپور از دقیقه 64 وارد زمین شد. این تیم که اکنون در رده شانزدهم جدول رده بندی قرار دارد، اوضاع خوبی را تجربه نمی کند.

در هفته پایانی سوپر لیگ دانمارک، تیم ویلد بولد که سعید عزت الهی را در ترکیب اصلی داشت، برابر میدتیلند با نتیجه 5 بر صفر شکست خورد. این تیم در رده دهم لیگ دوازده تیمی دانمارک قرار دارد که برای ماندن در این رده از رقابت ها، بایستی در دیدارهای حذفی شرکت کند.

تیم های کولوس و زوریا لوهانسک در هفته نوزدهم لیگ اوکراین به مصاف هم رفتند که در پایان، کولوس یک بر صفر به پیروزی رسید.

در این رقابت، الهیار صیادمنش در ترکیب اصلی زوریا حضور داشت. شهاب زاهدی نیز از دقیقه 68 برای این تیم وارد میدان شد که نتوانست در تغییر نتیجه موثر باشد. این تیم در رده سوم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.

تیم الریان نیز که شجاع خلیل زاده را در ترکیب اصلی خود داشت، توانست به فینال جام حذفی قطر صعود کند. این تیم توانست 3 بر یک الغرافه را شکست دهد تا در دیدار پایانی، برابر الوکره قرار گیرد.

در دیدارهای سوپر لیگ یونان که با حضور شش تیم برتر جدول رده بندی برگزار می شود، تیم آاک که کریم انصاری فرد را نیز در ترکیب اصلی داشت، 3 بر یک برابر پائوک شکست خورد تا همچنان در رده چهارم بماند.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها