برادری که با شمشیر، سراغ همسایه هایشان رفت، دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۰۷۱۱۰
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از میزان، در طرح صاعقه پلیس پیشگیری، توجه ویژه‌ای به حاملان و عاملان خرید و فروش سلاح توجه شده و تعداد زیادی از افرادی که به این جرائم مرتکب شده اند، دستگیر شده اند. همچنین در این طرح صد‌ها چاقو، قمه، شمشیر و تبر نیز کشف و ضبط شده است.
منصور یکی از متهمان دستگیر شده طرح صاعقه است. جرم او درگیری، عربده کشی و مجروح کردن دو پسر جوان است.
 
مجروح کردن دو همسایه با شمشیر/ متهم دستگیر شد
منصور برادری است که با شمشیر به مزاحمان خواهرش حمله کرده و آن‌ها را راهی بیمارستان کرده است.
این متهم ۳۰ ساله  درباره روز درگیری و جرم نزاع خود توضیح داد.
من منصور هستم و ۳۰ ساله، دو سالیست که شیشه مصرف میکنم و جز این، هیچ کاری ندارم.
یک روز پس از اینکه در خانه یکی از رفقا، مواد مخدر مصرف کردم، به خانه آمدم و شنیدم که خواهرم به مادرم می‌گفت که پسر دو همسایه مان به خواهرم متلک گفته اند و او را آزار داده اند.
من هم شمشیرم را برداشتم و در کوچه به سراغ هردوشان رفتم.
وقتی به آن‌ها رسیدم، شمشیرم را که دیدن شروع کردند به مسرخ کردن و متصور می‌کردن که من بلوف می‌زنم و قصد درگیری ندارم، اما من که بسیار عصبانی شده بود، با آن‌ها درگیر شدم و با شمشیرم به هر دونفرشان  چندین ضربه زدم.
او در پاسخ به این سوال که قربانیان دچار قطع عضو شده اند یا خیر، می‌گوید: نه آن قدر پیش نرفت و همسایه‌های دیگر به دادشان رسیدند، اما هر دو بیمارستان هستند و فکر می‌کنم فقط چندین بخیه خورده اند و زنده هستند.
این متهم ادعا می‌کند هیچ جرم دیگه‌ای ندارد، اما به نظر می‌رسد هیچ برادری آن هم بدون سوسابقه، در خانه خود در حالی که اصلا ورزشکار نیز، نیست، شمشیر و چاقو نگه نمی‌دارد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها