jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۳۸۲   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۰

یک دادستان در شهر رم ایتالیا درخواست حبس ابد برای دو دانشجوی آمریکایی کرد که دو سال پیش یک افسر پلیس را در این شهر به قتل رساندند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از گاردین ، ماریا سابینا دادستان شهر رم ایتالیا درخواست حبس ابد برای فینگان لی الدر و گابریل کریستین ناتال کرد که در سال 2019 یک افسر پلیس را به قتل رساندند. این دادستان همچنین درخواست کرده که این دو دانشجوی آمریکایی تا زمان صدور حکم در سلول انفرادی به سر ببرند.

این دو آمریکایی با ضربات چاقو ماریو کرسیلو را به قتل رسانده بودند.

همکار این افسر نیز در این حادثه مجروح شد. این دو افسر در واقع در حال تحقیق در رابطه با یک فقره کیف قاپی از دو دانشجوی آمریکایی بودند که درگیری به وجود آمد.

قتل این افسر پلیس از سوی این دو دانشجوی آمریکایی به شدت حساسیت های زیادی را در میان ایتالیایی ها ایجاد کرده است و خواهان اشد مجازات عاملان این جنایت هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر