jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۰۶۹   ۱۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۰:۲۵

حوادث بین الملل؛ لوئیزیانا آمریکا

کشف جسد زن باردار در گور کم عمق

با کشف جسد یک زن باردار در گوری کم عمق همسر وی به جرم قتلش بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، جسد زن که ۶ ماهه باردار بوده در گور کم عمق در منطقه جنگلی لوئیزیانا آمریکا پیدا شده و کارآگاهان بر این باورند که همسر وی او را به قتل رسانده است.
 
کشف جسد زن باردار در گورکم عمق
اطلاعات بدست آمده پلیس نشان می دهد که قاتل که به داشتن بچه علاقه ای نداشته و از مجرمان سابقه دار نیز بوده و با قرار وثیقه به تازگی از زندان آزاد شده بود وقتی متوجه می شود همسرش فرزند ناخواسته شان را سقط نکرده تصمیم به قتلش گرفته است بنا بر این با او قرار ملاقاتی در منطقه جنگلی برای گفتگو گذاشته و در فرصتی مناسب پس از کشتن قربانی "نیکول رایس"۳۳ ساله جسدش را در گوری کم عمق به خاک سپرده است.
با ناپدید شدن این زن اعضای خانواده وی از پلیس درخواست کمک کرده و در نهایت سگهای جستجوگر موفق به کشف محل دفن جسد قربانی شده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر