رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: فرد سارقی که زن ۶۵ ساله همسایه را در منطقه اسلام آباد کرج به قتل رسانده بود در استان تهران دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۰۱۴۰۳
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایرنا، سرهنگ محمد نادربیگی روز شنبه اظهار داشت: ساعت ۲ بامداد روز جمعه ۲۶ دی ماه جاری  مرکز فوریت های پلیسی  این استان از وقوع یک فقره قتل در یک واحد مسکونی در منطقه اسلام آباد کرج مطلع و موضوع را  به واحد مربوطه ارجاع و بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
 
دستگیری قاتل زن ۶۵ ساله کرجی در تهران
وی اضافه کرد: کاراگاهان با حضوردر محل جرم جسد زنی ۶۵ ساله  را درپشت بام خانه اش کشف کردند  که بررسی های اولیه نشان داد ، قاتل پس از حفه کردن مقتول ، اموال وی را به سرقت برده و متواری شده است.
وی گفت: فرزندان مقتول پس از برگشت به خانه متوجه عدم حضور مادر شده که جستجوی اطراف جسد وی را در پشت بام منزل کشف کرده بودند.
نادربیگی خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیسی از همان لحظه آغاز شد و با پرس و جو از همسایه ها مشخص شد که همسایه دیوار به دیوار مقتول از ساعت ۱۴ روز  سراسیمه منزل را ترک کرده است.
رییس پلیس آگاهی البرز یادآور شد که در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد رد پای نامبرده در استان تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضایی در کمتر از ۱۲ ساعت پس ازاعلام جرم دستگیر و به پلیس آگاهی البرز منتقل شد و به جرم خود مبنی بر قتل همسایه اعتراف کرد.
وی افزود: متهم در اعترافات خود اذعان کرد که به علت مشکلات مالی روز حادثه به بهانه اینکه دیوار منزل که مشکل لوله کشی دارد با حیله وارد خانه منزل مقتول شده و وی را پس از کشاندن به پشت بام خانه به قتل رسانده است.
وی گفت: متهم مقداری از طلای سرقتی را در کرج و فردیس به قیمت ۶۰ میلیون تومان به ۲ نفر فروخته و بقیه را درخانه اش مخفی کرده است .
قاتل برای انجام مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها