حوادث خراسان شمالی؛ قتل

قتل زن بجنوردی به دست همسرش

رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری مردی که همسر خود را به قتل رسانده بود در کمتر از ۷ ساعت پس از وقوع قتل خبرداد.
کد خبر: ۱۳۰۰۹۰۱

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سرهنگ مقصود رستگار گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره خفگی با گاز مونواکسید کربن خانمی ۲۹ ساله در یکی از مناطق شهرستان بجنورد و انتقال به بیمارستان، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

قتل زن بجنوردی به دست همسرش

سرهنگ رستگار با اشاره به اینکه با بررسی اولیه جسد و مشهود بودن آثار فشار جسم رشته‌ای در گردن و کبودی صورت و انگشت وسط دست راست آن، گمان اینکه قتلی انجام شده است، قوت گرفت افزود: ماموران برای بررسی موضوع به منزل مقتول عزیمت و اقدام به انجام تحقیقات گسترده از خانواده وی کردند.

 

وی با بیان اینکه همسر متوفی در ابتدا منکر هرگونه نزاع و درگیری بود و علت مرگ وی را با پس از دستگاری لوله و اتصالات بخاری گازگرفتگی عنوان می‌کرد، افزود: پس از تحقیقات فنی و تخصصی کارآگاهان سرانجام متهم لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد.

 

سرهنگ رستگار با اعلام اینکه در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم و همسرش آن شب به منزل یکی از آشنایان رفته بودند و چون آنها اقدام به خرید وسایل خانگی جدید کرده بودند پس از بازگشت به منزل و به خاطر چشم و هم چشمی با یکدیگر جر و بحث می‌کنند، افزود: بعد از این کشمکش و با توجه به اینکه همسرش چند مرتبه از شیر دادن به کودک خردسال‌شان خودداری می‌کند متهم در یک لحظه کنترل خود را از دست داده و با فشار بر گلویش وی را به قتل می‌رساند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره با اینکه متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد از شهروندان خواست تا با توجه به شرایط اقتصادی از چشم و هم چشمی پرهیز کنند و آستانه تحمل خود را بالا ببرند تا شاهد اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها