نقشه مرگبار برای سرقت از طلافروشی

۳متهم با نقشه‌ای عجیب مرد طلافروش را ربودند

جزئیات یک جنایت زن و شوهری در روزنامه جام جم؛

قتل شوهر صیغه‌ای با لوله آهنی

زن جوان که پس از درگیری با شوهر صیغه‌ای خود، او را با لوله آهنی به قتل رسانده بود در کرج دستگیر شد. مشروح این خبر را در روزنامه جام جم بخوانید که در شماره امروز منتشر شده است.
کد خبر: ۱۳۰۰۸۹۶
 
شامگاه شانزدهم دی امسال ساکنان ساختمانی در یکی از محله‌های ماهدشت با پلیس تماس گرفتند و از قتل مرد جوانی خبر دادند. اهالی با شنیدن صدای درگیری از یکی از واحدهای ساختمان به موضوع مشکوک شدند و خود را مقابل در این واحد رساندند و با جسد مردی در پذیرایی روبه‌رو شدند.
پس از این تماس، تیمی از ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی همراه بازپرس جنایی در محل جنایت حاضر شدند. جسد مرد جوانی غرق در خون در گوشه‌ای از پذیرایی افتاده بود. تحقیقات محلی نشان داد، زن جوانی به تنهایی در این آپارتمان زندگی می‌کرد. بررسی صحنه قتل نشان داد، جنایت هنگام صرف شام رخ داده بود.
سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره به خبرنگار جام‌جم گفت: با تحقیقات مقدماتی، ماموران به بازجویی از زن ۳۴ساله صاحبخانه پرداختند. زن جوان در همان مراحل اولیه به قتل اعتراف کرد و گفت: اهل یکی از استان‌های مرکزی هستم و بعد از جدایی از همسر اولم به کرج آمدم و اینجا زندگی می‌کردم. مقتول را از هشت سال قبل می‌شناختم و وقتی فهمید به کرج آمده‌ام، او هم به اینجا آمد. به صورت لفظی صیغه محرمیت خواندیم. بعد از مدتی با هم مشکل پیدا کردیم و تصمیم گرفتم از او جدا شوم اما او مخالفت می‌کرد. وقتی فهمید تصمیمم جدی است، تهدید کرد اگر از او جدا شوم، فیلم و عکس‌های خصوصی را که از من دارد، منتشر می‌کند. امشب - شب قتل- او را به خانه‌ام دعوت کردم تا مشکل را حل کنیم. از او خواستم بدون تهدید از هم جدا شویم که دوباره تهدیدهایش را تکرار کرد. من هم عصبانی شدم و از زیر گاز لوله‌ای آهنی برداشتم و ضربه‌ای به سرش زدم که بر اثر همین ضربه جان باخت.
وی خاطر نشان کرد: پس از اعترافات متهم، او با قرار قانونی بازداشت شد و تحقیقات از او درباره ادعاهایش ادامه دارد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها