jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۸۹۶   ۲۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۱۴

جزئیات یک جنایت زن و شوهری در روزنامه جام جم؛

قتل شوهر صیغه‌ای با لوله آهنی

زن جوان که پس از درگیری با شوهر صیغه‌ای خود، او را با لوله آهنی به قتل رسانده بود در کرج دستگیر شد. مشروح این خبر را در روزنامه جام جم بخوانید که در شماره امروز منتشر شده است.

 
شامگاه شانزدهم دی امسال ساکنان ساختمانی در یکی از محله‌های ماهدشت با پلیس تماس گرفتند و از قتل مرد جوانی خبر دادند. اهالی با شنیدن صدای درگیری از یکی از واحدهای ساختمان به موضوع مشکوک شدند و خود را مقابل در این واحد رساندند و با جسد مردی در پذیرایی روبه‌رو شدند.
پس از این تماس، تیمی از ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی همراه بازپرس جنایی در محل جنایت حاضر شدند. جسد مرد جوانی غرق در خون در گوشه‌ای از پذیرایی افتاده بود. تحقیقات محلی نشان داد، زن جوانی به تنهایی در این آپارتمان زندگی می‌کرد. بررسی صحنه قتل نشان داد، جنایت هنگام صرف شام رخ داده بود.
سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره به خبرنگار جام‌جم گفت: با تحقیقات مقدماتی، ماموران به بازجویی از زن ۳۴ساله صاحبخانه پرداختند. زن جوان در همان مراحل اولیه به قتل اعتراف کرد و گفت: اهل یکی از استان‌های مرکزی هستم و بعد از جدایی از همسر اولم به کرج آمدم و اینجا زندگی می‌کردم. مقتول را از هشت سال قبل می‌شناختم و وقتی فهمید به کرج آمده‌ام، او هم به اینجا آمد. به صورت لفظی صیغه محرمیت خواندیم. بعد از مدتی با هم مشکل پیدا کردیم و تصمیم گرفتم از او جدا شوم اما او مخالفت می‌کرد. وقتی فهمید تصمیمم جدی است، تهدید کرد اگر از او جدا شوم، فیلم و عکس‌های خصوصی را که از من دارد، منتشر می‌کند. امشب - شب قتل- او را به خانه‌ام دعوت کردم تا مشکل را حل کنیم. از او خواستم بدون تهدید از هم جدا شویم که دوباره تهدیدهایش را تکرار کرد. من هم عصبانی شدم و از زیر گاز لوله‌ای آهنی برداشتم و ضربه‌ای به سرش زدم که بر اثر همین ضربه جان باخت.
وی خاطر نشان کرد: پس از اعترافات متهم، او با قرار قانونی بازداشت شد و تحقیقات از او درباره ادعاهایش ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر