jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۶۸۹   ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۲

همزمان با کشف جسد پسر جوان در دفتر کارش تحقیقات تیم جنایی برای رمز گشایی از این جنایت آغاز شد

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۱۰:۱۷ شامگاه جمعه، ۱۹ دی مأموران کلانتری ۱۲۳ نیاوران در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل مرد جوانی خبر دادند.

قتل مرموز در دفتر فنی مهندسی

به دنبال اعلام این خبر، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه که طبقه اول یک خانه ویلایی بود، شدند. پسر ۳۶ ساله با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود و بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که زمان زیادی از مرگ نگذشته است.

برادر مقتول که موضوع را به پلیس خبر داده بود در تحقیقات اولیه گفت: ما در طبقه دوم این ساختمان ساکن هستیم و برادرم طبقه اول را به دفتر فنی و مهندسی تبدیل کرده و در اینجا کار می‌کرد. در ورودی دفتر نیز از حیاط خانه است. امشب مادرم مرا صدا کرد و خواست تا هم لامپ‌های اضافی حیاط را خاموش کنم و هم برادرم را صدا بزنم. ظاهراً هر چه برادرم را صدا زده بود او جواب نداده و از من خواست که به برادرم بگویم که با او کار دارد. من هم وارد دفتر شدم، اما به محض ورود با جسد خونین برادرم مواجه شدم.

 

در بررسی‌های اولیه این‌طور به نظر می‌رسید که از دفتر سرقت شده است؛ بنابراین تیم جنایی با این احتمال که فرد یا افرادی برای سرقت وارد خانه ویلایی شده و با مقتول درگیر شده و او را به قتل رسانده‌اند، تحقیقات را آغاز کردند.

 

جسد پسر جوان به دستور بازپرس مصطفی واحدی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر