jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۴۶۴   ۱۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۶

دهان باز کردن زمین در پارکینگ بیمارستان دریا در ناپل ایتالیا و قطع شدن برق باعث شد تمام بیماران کرونا در نقاهتگاه نزدیک به مکانی دیگر منتقل شوند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ای‌پی، حادثه روز جمعه در یک پارکینگ تقریبا خالی رخ داد و فقط چند خودرو درون گودال بزرگ افتادند. به همین دلیل، کسی آسیب ندید و کشته نشد. با این حال، رفتن برق مسئولان یک نقاهتگاه بیماران کرونا را در همان حوالی ناچار کرد همه حاضران را به مکانی دیگر منتقل کنند.

گودال بزرگ در پارکینگ بیمارستان ناپل

مسئولان آتش‌نشانی شهر ناپل در جنوب ایتالیا بلافاصله به محل دهان باز کردن زمین رفتند و با گودالی به عمق ۲۰ متر روبه‌رو شدند. این حادثه به فعالیت بیمارستان دریا خللی کوتاه وارد کرد اما برق و آب خیلی زود وصل شد. گفته می‌شود بارندگی‌های شدید اخیر دلیل اصلی سست شدن زمین و فروریختن آن بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر