jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۹۷۶۶   ۱۶ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۷

حوادث بین الملل؛ کالیفرنیا

خودکشی شوهر خشمگین بعد از قتل همسرش

شوهر خشمگین پس از قتل همسرش در شب کریسمس خودکشی کرد.

 گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از  ایران آنلاین به نقل از کرایم، پلیس ایالتی کالیفرنیا اجساد این زن و شوهر را در خانه شان پیدا کرد.

خودکشی شوهر خشمگین بعد از قتل همسرش

اطلاعات پلیس نشان می دهد با شنیده شدن صدای گلوله یکی از همسایگان با اعضای خانواده قربانیان تماس گرفته و آنها اجساد عزیزان خود را در آپارتمان پیدا کردند و با پلیس تماس گرفتند.

اجساد قربانیان "ریکاردو "27 ساله و همسرش "سامانتا پرایس "24 ساله نزدیک به هم در اتاق پذیرایی خانه پیدا شدند بنا بر فرضیه پلیس این زوج شب کریسمس با هم دعوا کرده و مرد خشمگین پس از شلیک به سوی همسرش اسلحه را روی سر خود گذاشته و به زندگی اش پایان داده است.

گروهبان پلیس "آناهیم " در این باره گفت: ما معتقدیم که حادثه یک قتل و خودکشی بوده است گرچه تحقیقات بیشتری در این زمینه صورت خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر