jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۹۲۹۱   ۱۴ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۷

معاون اجتماعی پلیس استان همدان با اشاره به ماجرای قتل زن ۵۵ ساله در شهر کبودراهنگ گفت: این قتل به‌ علت خصومت شخصی و اختلاف حساب اتفاق افتاده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، حسین بشری در گفت‌وگو با ایسنا، مطرح کرد: متهم که ۲۷ سال سن دارد، در اعترافات خود ادعا کرده است که به‌ علت اختلاف حساب درباره معامله‌ای که با مقتول و خانواده‌اش انجام داده، مرتکب این جنایت شده است.
 
زن کبودراهنگی قربانی اختلاف حساب شد
وی افزود: قاتل وارد خانه دو طبقه‌ای در محله کولی‌آباد کبودراهنگ می‌شود و با زن ۵۵ ساله ای که در طبقه پایین خانه تنها بوده، درگیر می شود و با چندین ضربه توسط جسم سخت و تیز او را به‌شدت مجروح می‌کند.
بشری ادامه داد: پسر مقتول با شنیدن سروصدا و درگیری از طبقه بالا خودش را به طبقه پایین و محل حادثه می‌رساند و بلافاصله با دیدن این صحنه با قاتل درگیر شده و در ادامه درگیری قاتل مجروح و بیهوش می‌شود.
وی با بیان اینکه در تحقیقات ابتدایی و اعترافات اولیه قاتل انگیزه خود را از قتل اختلاف حساب عنوان کرده است، اظهار کرد: ادعای مقتول که با این خانواده اختلاف حساب داشته و یا هر علت دیگری که بوده، باید بررسی شود.
بشری خاطرنشان کرد: در حال‌حاضر پرونده در حال رسیدگی است و تحویل مقامات قضایی شده و پلیس در حال انجام کارهای تحقیقات مقدماتی است که پس از این علت و انگیزه قتل اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی توصیه کرد که مردم خویشتن‌داری کنند و اگر مشکلی یا اختلاف حسابی با کسی دارند مرتکب قتل نشوند، اگر قتلی اتفاق بیفتد و اولیای دم پیگیری کنند به‌طور قطع قاتل نیز قصاص می‌شود بنابراین در چنین مواردی باید خشم کنترل شود تا این‌گونه اتفاقات پیش نیاید.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر