jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۵۱۹   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۸:۴۷

مقامات شهر پرجمعیت دالیان چین، از کل جمعیت شهر تست ویروس کرونا می گیرند.

title

به گزارش جام‌‎جم آنلاین به نقل از اسپوتنیک، خبرگزاری China News گزارش داد پس از مشاهده هشت مورد ابتلا به کووید ۱۹ در روز دوشنبه ۲۱ دسامبر این تصمیم اتخاذ شد. تعداد کلی افراد مبتلا به ویروس کرونا در این شهر به ۱۷ نفر رسیده است و ۱۲ نفر هم بدون علائم هستند.

مقامات چینی قصد دارند از کل جمعیت شهر طی سه روز آینده تست بگیرند. به عقیده آنها این کار باعث می شود که سریعتر از انتقال ویروس جلوگیری گردد. جمعیت دالیان تقریبا ۶ میلیون نفر است. در حال حاضر بیش از ۱.۲۵ میلیون نفر تست داده اند.

اواخر ماه نوامبر اطلاع  داده شد که ۱۷ هزار نفر به خاطر شناسایی یک فرد مبتلا به ویروس کرونا در فرودگاه شانگهای تست داده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها