jamejamsara
سرا عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۱۴۹   ۲۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۱:۱۵

بسیاری از انسان‌ها برای انجام هر کاری در شبانه روز از ذهن یا شهود خود پیروی می‌کنند و آن را باور دارند زیرا انجام کارها توسط ذهن یا شهود، وجه دیگری از شخصیت انسان را آشکار می کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،بحث درباره‌ی شهود و ذهن پیچیده‌تر از این حرف‌هاست و جزئیات فراوانی دارد، به همین دلیل کافی است با دقت آنچه که در تصویر می‌بینید را بگویید تا از ذهنی یا شهودی بودن تفکر خود آگاه شوید.

به این تصویر نگاه کنید:

شما با چه هدایت می‌شوید؟ ذهن یا شهود؟

اول چه چیزی را  دیدی؟ چهره دختر، گلدان با گل یا سیب؟

چهره دختر

اگر اولین بار چهره دختر را دیدید، بدون شک ذهن شهودی خواهید داشت. شما احساس می کنید که می دانید چه کاری باید انجام دهید، اگرچه خیلی اوقات حتی نمی توانید آن را به طور عادی توضیح دهید.

اگر روزی راه را اشتباه بروید، می دانید که همیشه می توانید برگردید.

به خودتان اجازه می دهید با آنچه احساس می کنید هدایت شوید، حتی اگر توضیح منطقی نداشته باشد. بنابراین، کسانی که شما را از کنار می بینند، غالباً شما را درک نمی کنند.

لازم به ذکر است که شما همیشه راه حل هر مشکلی را به باورنکردنی ترین شکل پیدا می کنید.

گلدان با گل

اگر ابتدا یک گلدان با گل دیدید، ذهن تحلیلی دارید. شما همیشه سعی می کنید همه چیز را کنترل کنید، بنابراین تصمیم گیری برای شما اغلب دشوار است.

شما به غرایز اعتماد ندارید و بنابراین گاهی اوقات خیلی دقیق هستید.

مشکل واقعی این است که گاهی عواملی که شما در نظر نمی گیرید می توانند به طور جدی در کارهای شما دخالت کنند.

برای شما دشوار است که بلافاصله تغییر جهت دهید، وقتی فکر می کنید همه چیز خوب پیش می رود. اما در پایان برخی از عوامل غیرقابل توصیف با کارهای شما تداخل ایجاد می‌کند.

با این حال، قدرت تجزیه و تحلیل شما، اجازه می دهد از ابتدا شروع کنید و موفق شوید.

سیب

اگر اولین چیزی که دیدید سیب است، بدون شک شما یک فرد استثنایی هستید و توانایی بسیار خوبی در تعادل همه چیز دارید.

شما می دانید که چگونه احساسات خود را کنترل کنید و به صدای درونی خود گوش دهید اما هرگز اجازه نمی دهید ذهن شما را تسخیر کند. شما عقل سلیم را با شهود ترکیب می کنید.

بنابراین شما می توانید خود را در هماهنگی با خود و محیط حفظ کنید، یک مشاور عالی هستید و مردم همیشه برای مشاوره و پشتیبانی به شما مراجعه می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر