jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۵۵۷   ۲۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۸:۰۵

فرمانده انتظامی کرمان از دستگیری ۲ قاچاقچی مسلح مواد مخدر و کشف ۲۷۲ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس غرب تهران و شهرستان بم خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از همشهری آنلاین، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس مواد مخدر بم با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ویژه غرب تهران از ورود یک محموله مواد مخدر به شهر بم مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. تیم‌های عملیاتی پلیس، پس از ردگیری دقیق تردد قاچاقچیان، ابتدا در یکی از معابر این شهر به یک دستگاه وانت پیکان مشکوک و دستور توقف آن صادر شد که راننده با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد.
 
درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در بم
وی افزود: با تلاش و هوشیاری ماموران، طی تعقیب و مراقبت و با شلیک پلیس، در نهایت خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۱۰۳ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد. در ادامه، ماموران از وجود مقادیر دیگری مواد مخدر، در منزلی در حاشیه شهر مطلع شدند و به محل مورد نظر عزیمت کردند. یک نفر از قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران به سمت آنها شلیک کرد که در نهایت با تلاش ستودنی جانبرکفان پلیس، متهم دستگیر و از وی یک قبضه اسلحه جنگی و مقادیری مهمات کشف شد.
سردار ناظری با اشاره به این‌که در بازرسی ازاین منزل نیز ۱۶۹ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک کشف شد، تصریح کرد: در این عملیات یکی از بسیجیان حاضر در صحنه که با پلیس همکاری می‌کرد، مجروح شد که خوشبختانه با حضور تیم پزشکی حال عمومی وی مساعد است. پلیس به قاچاقچیان مواد مخدر اجازه نمی‌دهد تا امنیت و آرامش کشور عزیزمان را بر هم بزنند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر