منچستر یونایتد برای فروش پل پوگبا در پنجره نقل و انتقالات ژانویه، پیشنهادهایی را تا مرز 50 میلیون پوند قبول می کند.
کد خبر: ۱۲۹۳۵۰۳

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، راه پوگبا و منچستریونایتد از یکدیگر جدا شده است و این ستاره فرانسوی در فصل بعد پیراهن تیم دیگری را بر تن خواهد کرد و شیاطین سرخ حتی حاضرند زودتر از تابستان 2021، پوگبا را بفروشند.

 

  منچستر یونایتد قیمت فروش پوگبا را معین کرد

 

منچستر که تا تابستان سال آینده با این بازیکن قرارداد دارد، قصد دارد او را به به فروش برساند. مدیران شیاطین سرخ حتی حاضر شده اند در نقل و انتقالات ژانویه، با قیمت هایی که به مبلغ 50 میلیون پوند نزدیک باشد را قبول کنند.

 

مینو رایولا مدیر برنامه جنجالی پوگبا، پیش از دیدار منچستر یونایتد و لایپزیش در دور پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اعلام کرد که زمان حضور این ستاره فرانسوی در اولدترافورد به پایان رسیده است و او به زودی منچستر را ترک می کند.

 

حالا خبر رسیده است که منچستر با مبلغی نزدیک به 50 میلیون پوند حاضر است در همین پنجره نقل و انتقالات پیش رو پوگبا را بفروشد. این در حالی است که این بازیکن 4 سال پیش با مبلغ 89 میلیون پوند از یوونتوس به منچستر پیوست و حالا مجله سان اعلام کرده مدیران منچستر برای رهایی از شر دستمزد هفتگی 290 هزار پوندی پوگبا، او را به فروش برسانند.

 

رئال مادرید مدت هاست که با پوگبا در ارتباط است و لوس بلانکوس قصد دارد این ستاره فرانسوی را به مادرید ببرد، در حالی که یوونتوس و پاری سن ژرمن نیز سخت به دنبال جذب پوگبا هستند.

 

پوگبا که چندی پیش به ویروس کرونا مبتلا شده بود، در نیمه دوم دیدار مقابل لایپزیش به میدان رفت و روی گل دوم تیمش نقش مهمی داشت ولی نتوانست مانع از شکست منچستر شود.

 

اوله گونار سولسشر در کنفرانس خبری پس از بازی با لایپزیش در مورد اینکه آیا پوگبا در ژانویه اولدترافورد را ترک خواهد کرد، به خبرنگار شبکه BT Sport گفت: اکنون وقت آن نیست که در مورد اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه صحبت کنیم.

 

او ادامه داد: شما باید از پل بپرسید که آیا او خوشحال است یا نه. من قصد ندارم به جای او صحبت کنم. اما پل متمرکز بر این است که وقتی اینجا است بهترین تلاش خود را برای تیم انجام دهد. او در تمرینات سخت کار می کند.

 

قرارداد فعلی پوگبا در پایان فصل به پایان می رسید اما یونایتد بند تمدید قرارداد به مدت یک سال دیگر را در اختیار دارد. به این معنی که پوگبا تا سال 2022 در منچستر بماند. با این حال، نمایندگان پوگبا از امتناع یونایتد از نشستن بر سر میز مذاکره در مورد فعالسازی این بند از قرارداد عصبانی شدند و این امر منجر به طغیان مینو رایولا در این هفته شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها