jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۸۶۹   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۶

بر اساس آخرین آمار رسمی اعلام شده شمار مبتلایان به کرونا به حوالی 68 میلیون نفر رسیده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، آنچه در ادامه می آید مروری بر آخرین آمار و ارقام ارائه شده در رابطه با ویروس کرونا در سایت worldometers است.

بر اساس آمار ارائه شده تعداد 67 میلیون و 939 هزار و 148 نفر در سراسر جهان از ابتدای کرونا مبتلا به کرونا تشخیص داده شده اند. با توجه به میانگین نرخ روزانه ابتلای در سراسر جهان تا همین امروز و اصلا تا ساعاتی دیگر تعداد کل مبتلایان از ابتدای پاندمی وارد 68 میلیون نفر می شود.

از زمانی که کرونا بر روی کره زمین پدیدار شد یک میلیون و 550 هزار و 267 تن جان باخته اند و 47 میلیون و 23 هزار و 742 تن نیز بهبود یافته اند.

نرخ مرگ و میر ناشی از کرونا نسبت به کل جمعیت مبتلایان 3 درصد و نرخ بهبودی نیز 97 درصد است.

هم اکنون در سراسر جهان 19 میلیون و 365 هزار و 139 نفر مبتلا هستند که از این تعداد حال 99.5 درصد خوب گزارش شده است.

اما حال 106 هزار و 130 تن از مبتلایان که برابر با 0.5 درصد از کل مبتلایان است وخیم گزارش شده.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها