jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۶۳۶   ۱۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۲

در شبانه روز اخیر بیش از 7 هزار تن دیگر به آمار فوتی های کرونا در سراسر جهان اضافه شدند.

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس آخرین آمار رسمی ارائه شده تعداد فوتی های ناشی از کرونا در سراسر جهان در یک شبانه روز بیش از 7 هزار نفر دیگر اضافه شد.

از ابتدای آغاز پاندمی کرونا در جهان تا امروز یک میلیون و 541 هزار و 752 تن دیگر جان باختند. تعداد مبتلایان کلی از ابتدای پاندمی 67 میلیون و 393 هزار و 283 نفر است. از این تعداد 46 میلیون و 584 هزار و 229 نفر بهبودی کامل خود را به دست آوردند.

نرخ مرگ و میر ناشی از کرونا همچنان بر روی عدد 3 درصد است.

تعداد بیماران کنونی در جهان هم اکنون 19 میلیون و 267 هزار و 302 نفر است. بر اساس آماری که در worldometers گزارش شده حال 106 هزار و 229 نفر از مبتلایان برابر با 0.6 درصد از کل مبتلایان وخیم است.

در آمریکا به عنوان بزرگ ترین مرکز جهانی کرونا تعداد مبتلایان به عدد 15 میلیون و 159 هزار و 529 نفر رسیده است. این کشور دارای بیشترین مرگ و میر کرونایی هم هست یعنی 288 هزار و 906 نفر.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر تعطیلی بدون پیشگیری

خطر تعطیلی بدون پیشگیری

از امروز محدودیت‌ها در شهرهای قرمز و نارنجی اجرا می‌شود، درحالی‌که پس از اعمال سیاست‌های نادرست، شاهد افزایش تعداد ابتلا و بستری افراد مبتلابه بیماری کرونا بودیم.

گفتگو

بیشتر
از ترس کرونا

یك روان‌شناس در گفت‌وگو با جام‌جم عنوان می‌کند نوعی اختلال اضطراب فراگیر طی بحران كرونا بسیاری را درگیر كرده است و همچنان ادامه دارد

از ترس کرونا

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش