jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۲۲۵۶   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۸

موعود بنیادی فر و تیم داوری اش، در دیدار شانگهای چین و چونبوک کره در لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد منفی و ضعیفی را از خود بر جا گذاشتند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری، از سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق که به میزبانی کشور قطر در حال برگزاری است، جمعه 14 آذر ماه دیدار دو تیم قدرتمند شانگهای چین و چونبوک هیوندای کره جنوبی از گروه اچ در حالی برگزار شد که این دیدار با برتری دو بر صفر چونبوک به پایان رسید. 

 

نکته مهم در این دیدار قضاوت تیم داوری ایرانی متشکل از موعود بنیادی فرد، محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی بود که با قضاوت ضعیف کمک داوران بنیادی فر فرصت های گلزنی بسیار دو تیم سلب شد.

 

  عملکرد ضعیف تیم داوری ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

 

ابتدا و در دقیقه ۳۷ محمدرضا منصوری کمک اول این دیدار با عدم اعلام آفساید فرصتی را در اختیار چونبوک قرار داد که در صورت به ثمر رسیدن گل، کار را برای تیم چینی بسیار سخت می کرد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول و‌ در حالی که تیم چینی بر روی دروازه حریف حمله می کرد، محمدرضا ابوالفضلی کمک داور دوم این دیدار می توانست با زاویه دید بسیار عالی و اعلام پنالتی به نفع تیم چینی نتیجه بازی را برگرداند ولی طبق معمول هیچ حرکتی در جهت کمک به داور خود نداشت و بی تفاوت از این صحنه عبور کرد تا با اعلام نشدن پنالتی یک نمره منفی در کارنامه موعود نوشته شود.

 

در نیمه دوم بازی نیز شاهد اشتباهات زیادی از کمک های بنیادی فر بودیم که اوج آن ها اعلام اوت اشتباه از سوی منصوری و ایجاد خطر بر روی دروازه چونبوک و اعلام دو آفساید اشتباه به ضرر چونبوک کره در دقایق ۷۹ و ۹۵ از سوی محمدرضا ابوالفضلی بود. این در حالی است که از این دو‌ کمک داور بین المللی به عنوان شانس مسلم قضاوت در تیم علیرضا فغانی در جام جهانی قطر نام برده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر