jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۱۱۷ ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۱

بسیاری از ما عطر مورد علاقه خود را داریم و به رایحه هایی که می شناسیم و دوست داریم تمایل داریم، اما آیا بویی که انتخاب می کنیم می تواند جنبه های خاصی از شخصیت ما را نشان دهند؟

ریچارد زوبر ، از شرکت ارائه دهنده عطر Scentsational مستقر در انگلستان، ادعا می کند که ویژگی های ما در رایحه های مورد علاقه ما منعکس می شود.

ریچارد می گوید: تعداد بیشماری از تئوریسین ها و محققان دریافته اند که عطرهای شما بیشتر از چیزی است که به چشم می آید و من اینجا هستم تا دقیقاً آنچه عطر و بوی رایج شما در مورد شما می گوید را افشا کنم.

 

طرفداران چوب صندل با موفقیت احاطه شده اند

چوب صندل رایحه‌ای بی نظیر است، اگر از این عطرها لذت می برید، به طور باورنکردنی بسیار باهوش و کمال گرا هستید.

اگر یک طلسم عطر برای افرادی با شخصیت نوع A وجود داشت ، چوب صندل همین بود! به طور کلی، هر رایحه چوبی منعکس کننده افراد قابل اعتماد و قابل اعتماد است. آنها همچنین برای کسانی که حس ماجراجویانه دارند و خارج از منزل را دوست دارند انتخابی عالی هستند.

از برتری حرفه ای و علمی گرفته تا ثبات، تعدادی از صفات مثبت در عطرهای چوب صندل منعکس شده است.

رایحه های Zesty برای رهبران متولد شده است

اگر از طرفداران طعم دهنده‌های مرکبات هستید، شما بوی میوه را به راحتی ترجیح می دهید؛ انتخاب یک عطر دلپذیر، شخصیتی لطیف را نشان می دهد.

گفته می شود دوستداران مرکبات رهبرانی هستند، پر از اعتماد به نفس، اقتدار و جاه طلبی. به همین ترتیب، شما قوی فکر هستید و بندرت هیچ پاسخی نمی گیرید.

دوستداران اسطوخودوس دوستان بسیار خوبی هستند

اسطوخودوس رایحه ای کلاسیک، بی انتها و مطمئناً یک انتخاب محبوب است. به نظر می رسد ، این فقط رایحه نیست.

گفته می شود کسانی که از عطرهایی با رایحه اسطوخودوس لذت می برند دوستانی عالی پیدا می کنند ، بیش از هر چیز برای دوستی ارزش قائلند و آنها بازیکنان تیم خوبی هستند.

این احتمال وجود دارد که اگر عطرهای اسطوخودوس استفاده می‌کنید، همیشه کسی هستید که تلاش بیشتری می کنید. شما دوستان خود را که احساس ناراحتی می کنند متعجب کنید.

عطرهای آبی توسط روحیه آزاد استفاده می‌شوند

آیا رایحه های طبیعی و آبی را دوست دارید؟ مثلاً عطرهایی با نت های شور و تازه؟ این بدان معنی است که خونسرد ، آرام  و دارای روحیه آزاد هستید.

طرفداران وانیل اهل زندگی مهمانی هستند

هنگامی که رایحه های وانیل را تصور می کنید ، ممکن است فکر کنید که استفاده کنندگان به وضعیت موجود پایبند هستند.

با این حال ترجیح دادن این عطرها در واقع نشان می دهد که شما چیزی غیر از وانیل هستید. در واقع ، شما خشن هستید.

طرفداران وانیل به طور معمول سرزنده و پرانرژی هستند. شما عاشق معاشرت ، شبهای تفریحی هستید و هیچ چیز را خیلی جدی نمی گیرید.

دوستداران نارگیل همیشه به روز هستند

آیا عاشق بوی نارگیل هستید؟ گفته می شود طرفداران نارگیل یک چیز هستند: شیک. اگر از طرفداران این عطرها هستید ، از هر لحاظ ممکن مد به روز هستید.

اگرچه ممکن است کمی حساس باشید. شما همیشه انتقادات را به خوبی نمی پذیرید و در دوره های بی ثباتی مبارزه می کنید. اگر این مورد است ، خلاقیت خود را آزاد کنید!

عطرهای زمستانی مخصوص کسانی است که عاشق تجمل هستند

عطرهای تند و رایحه شکلات  برای ماه های زمستان مناسب هستند و اغلب توسط خانم هایی که عاشق تجمل و کمی خود شیفتگی هستند استفاده می شود، شما اعتماد به نفس دارید، خود را بشناسید و هرگز عقب نمانید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.