jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۷۸۹   ۱۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۰

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز استان کردستان

کارگاه بزرگ چوب در سقز طعمه حریق شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز گفت: از ساعت ۶ صبح آتش نشانان با حضور در محل مشغول اطفای حریق هستند و تاکنون ۹۰درصد آن اطفا شده است.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، محمد دولتی با اشاره به اینکه عملیات اطفای حریق همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: به گفته مالک کارگاه ،  ۱۰۰ تُن چوب در آن  وجود دارد که تعداد زیادی الوار و صفحات نازک چوب در آن انبار بوده و بخش زیادی از آن در آتش سوخته است.

کارگاه بزرگ چوب در سقز طعمه حریق شد
وی با بیان اینکه تیمهایی از سه ایستگاه آتش نشانی اسقز به محل حادثه اعزام شدند، افزود: این کارگاه چوب در حدفاصل جایگاه بنزین و سی ان جی جاده سقز - بانه قرار گرفته است.رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز با اشاره به اینکه هنوز علت حادثه مشخص نیست، یادآور شد: بیشترین تلاش برای جلوگیری از سرایت آتش به سمت جایگاه عرضه بنزین و سی ان جی بود که به خوبی ایمن سازی انجام شد و هم اکنون خطری آن را تهدید نمی کند.دولتی با اشاره به اینکه این حادثه خسارت جانی نداشته اما خسارت مالی زیادی به کارگاه وارد شده است، اضافه کرد: دسترسی به عمق آتش و مکان اصلی حریق  به دلیل امکان ریزش سقف وجود نداشت و برای همین آتش نشانها با نهایت دقت و احتیاط مشغول بکار هستند و تا یک ساعت دیگر آتش به طورکامل مهار می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر